Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Eylül '07

 
Kategori
Psikoloji
Okunma Sayısı
313
 

Çözüm sizde saklı

Çözüm sizde saklı
 

Çok kolaydır; bir insanın psikikolojisini bozmak. İnsan üzerinde etki eden sorunlardan dolayı oluşan psikolojik bozukluklar beyinde derin yaralar açar ve bu yaralardan kurtulmak çok zordur. İnsanların hayatına etken eden aşk, iş, aile, arkadaş oratamları gibi çeşitli çevresel etkinliklerden doğan doğan psikolojik bozukular vardı.

İnsanın en çok kafasından silip atamadığı ve unutamadığı olaylar çoçuklukta ve gençlik döneminde yaşadığı olaylardır. Her zaman akla gelmesede içinde bir yerelerde kendisini yer bitirir. Sanki ileride bir yerde tekrar karşısına çıkacakmış gibi kendisini tetikte bulundurur.

İnsanın hayatını altüst edecek olaylar bazen sadece saniyeler sürsede o olayı yaşayan kişi için ömür boyu açı çekmesine nedne olacaktır.

Bir taraf için zevk, bekli eğlence belkide bir hobi anlamı taşısada diğer tarafın hayatına karartığının farkına varsa da varmasa da yapacağından geriye kalmıyor insanlar.

Hayat boyunca yaşanan olayların herbirinden ders çıkaran biri olarak kendime psikolojik sorun yaşatacağıma, bu sorunların çözümlerini aradım ve buldum. Tabiki benimde sorunlarım var ve daha 2 ay önce Psikiyatri uzmanına çıktım. ve kısmen çare buldum. Bu tür uzmanlarımızıda deli doktoru değilde çözüm bulucu birisi olarak atırlayalım. Tabiki sadece dünyada psikiyatri uzamnlarıda yetmiyor sorunları çözmeye. Onuda siz bulacaksınız "ben bu orunumdan nasıl kurtulabilrim" sorunuzu kedinize sorarak.

Psikolojik sorunlarınızın olmaması dileğiyle

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 471
Kayıt tarihi
: 21.08.07
 
 

Adım Serkan Akcan. 1981 doğumlu olarak çok programlı lise muhasebe bölümünden mezunum. Okulum bittik..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster