Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Mayıs '18

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
1046
 

Çukur'da Yamaç ve Adamlarına Büyük Tuzak!

Çukur'da Yamaç ve Adamlarına Büyük Tuzak!
 

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’da 11 Haziran'daki sezon finaline yaklaştıkça mücadele de kızışıyor. Emmi, Paşa ve Selim’i de yanına alarak silah almaya giden Yamaç’ın soğuk hava deposunda tuzağa düşürüldüğü final sahnesi adrenalini yükseltti. 

Pazartesi akşamları zirveye adını yazdıran ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde Saadet ile Cemil’in düğününün iptali tüm Koçovalıları sarsarken Yamaç (Aras Bulut İynemli), işleri yoluna koymak üzere ipleri eline aldı.  Emmi, Paşa ve Selim’le beraber depoya silah almaya giden Yamaç, büyük bir sürprizle karşılaştı. Yamaç ve adamlarının soğuk hava deposuna kapatıldığı final sahnesi ekran başındakileri şaşırtırken, bu tuzaktan nasıl kurtulacakları da akıllarda soru işareti oluşturdu.

Yamaç ve adamlarının soğuk hava deposuna kapatıldığı final sahnesi: (1)

#ŞİMDİBAŞLIYORUZ!

Çukur, dün akşam yayınlanan 29’uncu bölümüyle AB’de 8,38 izlenme oranı (rating), 21,52 izlenme payı (share), ABC1 20+'da8,67 izlenme oranı (rating), 20,29 izlenme payı (share), Total’de ise 6,82 izlenme oranı (rating), 16,89 izlenme payı (share) elde etti. Çukur'un heyecanla beklenen 29’uncu bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #şimdibaşlıyoruz etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #şimdibaşlıyoruz etiketi Twitter'ın Türkiye gündeminde 10 saat 40 dakika TT listesinde kaldı.

SELİM TARAFINI SEÇTİ! 

Cemil’i öldürmesinin şokunu üstünden atamayan eli kanlı Selim, babası İdris Koçovalı’dan asıl darbeyi aldı. İdris’in Yamaç’a, “Ben Çukur’da üstümde ne kadar tapu varsa hepsini de senin üstüne geçirmeye karar verdim oğlum” demesi, Selim için bardağı taşıran son damla oldu.

Vartolu, Emrah ve Nazım ittifakına katılan Selim, ancak oyunu kendi kurarsa onlarla beraber bu mücadelede aynı tarafta olabileceğini söyledi.

EMRAH’TAN TEHLİKELİ HAMLE

Yaşadığı travma karşısında doktora gitmek istediğini söyleyen Sena’ya (Dilan Çiçek Deniz) Emrah yardım eli uzattı. Ancak Emrah’ın bu yardımının arkasından tehlikeli planı ortaya çıktı. Her şeyden habersiz olan Sena tedavi olacağını düşünürken Emrah, Ezgi adında bir kadını tehdit ederek onun psikologmuş gibi davranması ve Sena’yı zehirlemesi için zorladı.

İDRİS İLE VARTOLU ARASINDAKİ MÜCADELE BİTİYOR MU?

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede kahveyi basan silahlı adamlar İdris’i tehdit ederken bir anda ortaya çıkan Vartolu’yu adamlara “Benim oğlanlardan biri!” olarak tanıtması büyük merak uyandırdı. Baba-oğul arasındaki buzlar eriyor mu sorusu ‘Çukur’un yeni bölümünde yanıt bulacak.

30.Bölümden İlk Sahne : (2)

‘Çukur’un yeni bölümü 21 Mayıs Pazartesi saat 20.45’te Show TV’de ekranlara gelecek.

 
İyi Seyirler
 
Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: @abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever

Şahsi Blog: Abdurrahman Balcılar Blog Sayfası

(1) https://www.youtube.com/watch?v=ATHbCc132mk 

(2) https://www.youtube.com/watch?v=JxgPwv3KUcs

Kaynak Haber ve görseller : Cansu Uras İletişim Deposu

*Şahsi Blog sayfamda ve Milliyet Blog’da yayınlanan blog yazıları büyük bir çalışmanın ürünü olup, izinsiz ya da kaynak göstermeden alıntı yapılamaz. Aksi halde kanuni işlem yapılır.

 

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sayın Balcılar! Çukur dizisini izlemedim diziler çakışıyor.Selam ve saygılar.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 16.05.2018 0:04
Cevap :
Sayın Nahide Hocam, Bütün dizileri izleme zaman ve olanağımız yok. Çukur güzel bir dizi izleyeni çok. Saygı ve selamlar.  16.05.2018 12:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1769
Toplam yorum
: 338
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 3179
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster