Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Mayıs '10

 
Kategori
İnançlar
Okunma Sayısı
608
 

Darwin uyarıyor: Şşşş, boşa yaygara yapmayın!

Darwin uyarıyor: Şşşş, boşa yaygara yapmayın!
 

Darwin Darwinistler'i uyarıyor: Şşşşş... Boşa yaygara yapmayın arkadaşlar. Benim gibi itiraf edin ve bilime kaybettirdiğiniz yıllar ve yüzyıllardır insanlığa verdiğiniz zarar için özür dileyin.

Bakın ben yıllar önce ara-geçiş formlarına ait fosiller bulunmadığı takdirde teorimin çökeceğini söylemiştim. Aradan geçen 150 küsur yıl boyunca sizler tek bir ara-geçiş formu ortaya çıkaramadınız. Ama yaratılışı kanıtlayan 300 milyon fosil var. Oysa evrimin gerçekleştiğini söyleyebilmemiz için 300 milyondan kat kat fazla fosil olmalıydı. Hadi arkadaşlar siz de benim gibi itiraf edin artık:

"Eğer gerçekten türler öbür türlerden yavaş gelişmelerle türemişse, neden sayısız ara geçiş formuna rastlamıyoruz? Neden bütün doğa bir karmaşa halinde değil de, tam olarak tanımlanmış ve yerli yerinde? Sayısız ara geçiş formu olmalı, fakat niçin yeryüzünün sayılamayacak kadar çok katmanında gömülü olarak bulamıyoruz... Niçin her jeolojik yapı ve her tabaka böyle bağlantılarla dolu değil? Jeoloji iyi derecelendirilmiş bir süreç ortaya çıkarmamaktadır ve belki de bu, benim teorime karşı ileri sürülecek en büyük itiraz olacaktır." (Charles Darwin, The Origin of Species, s.172-280)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ne kadar hikmetli bir yazı yazmışsınız sizi tebrik ediyorum. Okuyan herkesin fosillerin evrimi nasıl çürütütüğünü gösteren www.yaratilisatlasi.com sitesini ziyaret etmesini isterim. Yazılarınızı beğenerek okuyorum, hürmetler.

Ahmet Secer 
 24.05.2010 10:59
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 727
Toplam yorum
: 242
Toplam mesaj
: 28
Ort. okunma sayısı
: 944
Kayıt tarihi
: 09.02.10
 
 

Ekonomi okudum. 5 yıldır haber siteleri, portal ve dergilerde yayınlanan yazılarımı ve inandıklar..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster