Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Aralık '06

 
Kategori
Anne-Babalar
Okunma Sayısı
377
 

Demek böyle bir şeymiş...

Demek böyle bir şeymiş...
 

Hep haberlerde görmüştüm ya da okumuştum bu zamana kadar... "Cinnet getiren polis ailesini yoketti", "cinnet getiren kadın evdeki herkesi öldürdü" yada "cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı" diye.. Ama dün şahit oldum. Şimdi yazarken bile tüylerim diken diken oluyor, gözlerim doluyor.

Gözü dönmüş bir kadın bir tartışma sırasında aniden yerinden fırlayıp adamın boğazına çöküyor. Adam o kadar bezmiş ki tartışmalardan haklı yada haksız tepki bile vermiyor. Kadını üzerinden zorla alıyorlar ama nafile kadının gözü dönmüş zaptedilmiyor kadın. Adam yerden kalkıp kadın "kendine gelsin" diye bir kaç tokat atıp ancak kendine getiriyor. Yavaş yavaş sis perdesi kalkıyor, herkes kendine geliyor, yaşananlar akıllara kazınıyor bir tek kadın hatırlamıyor ne yaptığını. Sonra anlatıyorlar inanamıyor, utanıyor yaptığından başını kaldırıp yüzüne bakamıyor. Özür diliyor defalarca...

Bunlara şahit olmak ve bunların içinde olmak çok çok kötü, aslında tarifi yok benim için. O kadın benim annem ve o adam benim babam... Onları ayıran da bendim. Ya orada ben olmasaydım? Ve ben yarın evleneceğim, ne mutlu bana değil mi?..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 611
Kayıt tarihi
: 10.12.06
 
 

Tam bir kova burcu kadınıyım. Çok akıl veririm ama kendime bulamam. Arkadaşlarım hep önceliklidir. Ç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster