Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunuyum.İlgi alanlarım kişisel gelişim, alışveris,moda, yurtici yurtdisi turlar,kültür sanat,aşk evlilik,edebiyat, deneme,öykü,şiir. 1okur1yazar.com da 3.5 sene köşe yazarlığı yaptım. Online iki kitabim var.İkisi de deneme türünde. Kendime ait bloğum var instagramda. İki platformda aktif..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Mucize Doktor Kalplerde

Abbas Bey, evet düşüncelerinize kesinlikle katılıyorum. Çocuklarımızı kendimiz gibi yapma düşüncemiz kesinlikle çok yanlış. Onların da farklı bireyler olduğunu unutmamalıyız. Onları özgür çocuklar olarak yetiştirmeliyiz. Benim çocuğum bana benzemeli, benim gibi olmalı, benim gibi davranmalı düşünce şekli gerçekten çocuklarımıza yaptığımız haksızlık. Bırakalım onları geleceklerini kendileri şekillendirsin,sadece destek olalım. Hayatta ne karar verirlerse versinler arkalarında olduğumuzu bilsinler. Hayatta herkesin doğruları,yanlışları kendilerine göredir. Onları suçlamaya hakkımız yok. Hele ruhlarına zarar verme hakkımız hiç yok. Bağımlısı oldum dizinin gerçekten. Çok güzel bir dizi. Ve umarım toplumda farkındalık yaratır. Asistanların hocam dedikleri sanırım Onur Tuna'dan bahsediyorsunuz. Ben kendisinin hayranıyım. Gerçekten çok başarılı bir oyuncu. Sizin öğrenciniz olması ne güzel gurur duyuyorsunuzdur. Bu arada ben de Çanakkale'de okudum üniversiteyi. Selamlar, saygılar Abbas Bey.

06 Ekim 2019 23:55
Seyyah Kalpten Sevgilerle

Abbas Bey, güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim öncelikle. Bu yazdıklarım benim hayal dünyamın eseridir. İnsan illa ki her yaşadığını yazıya dökmüyor. Yani en azından ben öyle bir yazar değilim. Geniş ve sonsuz bir hayal gücüm ve kendime ait bir dünyam var. Bunlar da benim dünyamın çiçekleri. Her yazarın kendi dünyası olduğu gibi.

06 Ekim 2019 23:28
 
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 148
Kayıt tarihi
: 08.09.19
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster