Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Şubat '16

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
222
 

Denizli'deki blog yazarları buluşuyor

Denizli'deki blog yazarları buluşuyor
 

DENİZLİ MİLLİYET BLOG YAZARLARI BULUŞALIM MI?


Merhaba arkadaşlar,

Umarım iyisinizdir,

Bu yazıyı yazmanın elbetteki diğer yazılarımız gibi bir amacı var.

Birlikte yazma sevdasına tutulan ve Denizli'de yaşayan insanlar olarak, diledim ki bir araya gelip tanışmak hem bizlere iyi gelecek hem de yazma konusunda ileriki zamanlarda birbirimize destek sağlamış olacağız.

Belki kitap çıkarma hayalinde olan arkadaşlarımızda olacak aranızdan, belki Milliyet Blog yazarları olarak Denizli'li yazarlar bir araya gelir bir sosyal sorumluluk projesi yaparız, güzelliklere imza atabilmek adına öncelikle birliği sağlamamız gerekiyor.

Herkesin fikri en başta elbet kendisinedir, binbir çeşit fikirlerin olduğu bir ortamda bence gökkuşağı gibi güzel bir görüntü ortaya çıkacak, bunu haberleştirerek birlikteliğimizi tüm kişiler duyacak, herkes kendi blogunda bahsederek hissettiklerini paylaşacak ve böylelikle büyük bir sinerji ortaya çıkacaktır.

Şimdi sizden ricam öncelikle, Denizli'li, Denizli'de yaşayan blog yazarları olarak öncelikle bu bloğun altına fikirlerinizi yazmanızdır.

Sonraki zamanlarda bir araya gelerek, fikirlerimizi şekillendiririz.

Tavsiye edeceğiniz yerler ve mekanlar var ise elbette fikirlerinizi, tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Milliyet Blog, Denizli bloggerları, o zaman haydi bir araya gelip hayatın bir anı dahi de olsa paylaşmaya ne dersiniz?

BAKİ EVKARALI

http://www.facebook.com/bakican

http://www.facebook.com/yazarbakican

 

Gecenin hüznü bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Baki Bey,neden bu bloğu yeni farkettim diye kendime kızıyorum.Özellikle İstanbul'daki blog yazarları bu tip buluşmaları yapıyorlar ve ara ara buradan yayınlıyorlar.İnşallah Denizli MB yazarları olarak bir gün böyle bir organizasyon yapabiliriz ve tecrübe paylaşımında bulunabiliriz.

Özkan Sarı 
 27.12.2016 19:10
Cevap :
inşaallah abi yaparız  28.12.2016 14:27
 

Öncelikle teşekkür ediyorum güzel fikirlerinizi benimle paylaştığınız için, blog yazarı olmanın en güzel kazancı sizin dostluğunu ve güzel kalbinizle destekleriniz oldu ne mutlu ki bu alemde her şekilde güzellikleri ortaya koyup birlik bilincinde olan insanlarız ki, bu güzellikler devam edecektir elbet. İyi ki varsınız. Haydi hep beraber güzelliklere yol almaya... Kaleminiz susmasın

Baki EVKARALI 
 24.02.2016 9:19
 

Merhaba Baki Bey, birliktelikler güzellikleri çoğaltır elbette, düşünceleriniz içten bir çağrı niteliğinde. Fikirleri paylaşmak, bu ortamları oluşturmak ve zaman ayırmak kolay olmasa da bu nazik dileğiniz için teşekkür ederim.. Sizinle yeni tanıştık, umarım Denizli'den yazan diğer dostlarla da tanışabiliriz. Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum ve selam, sevgilerimi iletiyorum.

Nermin Ayduran 
 23.02.2016 17:56
Cevap :
Öncelikle teşekkür ediyorum güzel fikirlerinizi benimle paylaştığınız için, blog yazarı olmanın en güzel kazancı sizin dostluğunu ve güzel kalbinizle destekleriniz oldu ne mutlu ki bu alemde her şekilde güzellikleri ortaya koyup birlik bilincinde olan insanlarız ki, bu güzellikler devam edecektir elbet. İyi ki varsınız. Haydi hep beraber güzelliklere yol almaya... Kaleminiz susmasın   24.02.2016 9:11
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 122
Toplam yorum
: 30
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 662
Kayıt tarihi
: 13.03.14
 
 

1979 yılında Denizli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Serinhisar ilçesinde tamamladıktan son..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster