Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Ocak '18

 
Kategori
Gönüllülük
Okunma Sayısı
102
 

Devletimize Canımız Feda olsun…

Devletimize Canımız Feda olsun…
 

Devletimize canımız feda olsun…


Dünyayı ele geçirmek isteyen dış güçlerin aklının almadığı nokta iman meselesi. Diyor ki dış güçler; biz nasıl olsa insanların dinlerini değiştirir yine kendimize köle ederiz.

Ama şurayı hesaplayamıyorlar tabi. İman kayıtsız şartsız Allaha teslim olmaktır. Kayıtsız şartsız Allaha teslim olan imanlı bir insan devleti, dini ve milleti için canını vermenin ahirette şehitlik mertebesi ile mükâfatlandırılacağını bilir. Şehitlik mertebesinin sevgiliye, Allaha kavuşmak olduğunu bilir.

Hamdolsun ki dünyada Türk milleti kadar iyi kalpli, temiz, yetenekli, becerikli, saf bir imana sahip akıllı bir millet yoktur. Bunu kibir olsun diye söylemiyorum. Hakikaten bu imanlı Türk milleti İslam’ın sancaktarlığını yapmayı hakediyor. Çünkü gönlünde hakiki Allah aşkı var.

Afrin'de mücadele eden Mehmetçik için dua;
"Ya Rabbi, sana sonsuz hamd olsun ki yüzlerce yıldır büyük Türk milletinin şerefli neferlerine nice zaferler bahşettin. İslam beldelerinin hamiliğini ve sancağının muhafazasını lütfettin. İslam düşmanlarının karşısına yıkılmaz, sarsılmaz sağlam bir kale gibi dikerek, kılıcını keskin ettin. Büyük zaferler bahşettiğin bu yüce milletin evlatları, bugünde dört bir cephede Türklük ve İslam düşmanlarına karşı mücadele veriyorlar. Yedi düvelin sinsi, kalleş ve çok yüzlü planlarına karşı iman dolu yürekleri ve çelikleşmiş cesaretleri ile dikilerek, zaferi ve şehadeti düşlüyorlar. Yüce Rabbim "Fettah" isminin hürmetine, kelime-i tevhidin hürmetine bizlere yine zaferler nasip et. Bedir ve Hendek gazalarında Peygamber Efendimiz senden neyi dilediyse bizde onu diliyoruz. Dini mübin için vatan, millet ve devlet için mücadele veren cephedeki askerlerimize ve polisimize sen yardım eyle, onları ve bizleri sonsuz kudretinle muhafaza ve muzaffer eyle. Amin"

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 362
Toplam yorum
: 41
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 576
Kayıt tarihi
: 22.12.12
 
 

4 Aralık 1982'de Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğdu.Tavşanlı Fevzi paşa ilköğretim okulu,İmam h..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster