Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Çocukken en çok gökyüzünü merak ederdim. Sürekli sorular sorardım, o kadar bıktırırdım ki, "çok fazla düşünme aklını oynatırsın" derlerdi. Merakla okuyorum ve hala sorular soruyorum. Kendimi değil de benim gözümden hayatı anlatabilirim ancak. Hani bazı sözler vardır ya düğümlenir boğazına, yutkunsan yutamazsın. Dilinin ucuna ka..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Çıplaklık

jale Hanım örgüler çeşitli tel örgüler var bir de beyinlere sarılı ne dokunur, ne dokundurur. Çocukluğun o yalın çıplaklığı, büyüklerin anlamsız kuşku, çatışma ve güç oyunlarından kaçıp sığındığımız.

26 Aralık 2019 21:46
Ali Garson

Gölgelerin gücü adına yazınızı keyifle okudum. Her şey çocuklukta başlıyor, beyinlerimize kodlanıyor. Yorumunuza cevap yazdım ama yüksek ihtimal yayınlanmıyor. Bu aralar yorum cevaplarımız maalesef askıda kalıyor.

26 Aralık 2019 21:08
Hal ve Gidişat

Sitede sorun var Atanur Bey. Belirttiğiniz gibi yorum cevapları yayınlanmıyor.Bir haftayı geçti profilimde yaptığım yenileme onaylanmayı bekliyor.Burada ki eski mail adresimi değiştireceğim ama bu aksaklıklardan çekindiğim için yapamıyorum. Sizin aracılığınızla iletmiş oldum. Sanırım gidenleri bu gibi aksaklıklar da etkilemiş olabilir.

21 Aralık 2019 22:50
 
Toplam blog
: 27
Toplam yorum
: 76
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 171
Kayıt tarihi
: 23.06.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Şaşırmadığıma şaşırıyorum artık.