Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Aralık '08

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
1115
 

Didim'in CHP'li Belediye Başkanı Mümin Kamacı, yeniden Aday adayı

Didim'in CHP'li Belediye Başkanı Mümin Kamacı, yeniden Aday adayı
 

Didim'i çağdaş bir turizm kenti yapmak için yola çıkan ve bu yolda büyük başarılara imza atan Mümin Kamacı bir dönem daha Didim Belediye Başkanlığına Aday oldu.

Didim CHP ilçe başkanlığı binasında, çok sayıda Didimliler, CHP'liler ve gazetecilerin katıldığı bir toplantıda, Mümin Kamacı bir kez daha Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı...

CHP'nin Didim ilçe binası, Didimlerle doldu taştı. Toplantıya yoğun bir ilgi vardı, merdivenler bile doldu taştı. Daha onbeş yıl öncesinin küçük bir kasabası, Ankara, Çorum, ve Karadenizlerin, daha sonraları da İngilizler'in ilgisiyle uluslar arası bir kültürün merkezi haline gelmeye başladı. Çok hızlı büyümenin sıkıntılarını, çok planlı ve programlı çalışmayla, Mümin Kamacı ve ekibi aşmayı başardı.

Konumu gereği, onbeş kilometre doğu- batı ve onbeş kilometre güney- kuzey gibi çok geniş bir alana hizmet vermekte olan Didim Belediyesi tüm olumsuz etkenlere, dar bütçelere ve borçlara rağmen en iyi hizmeti vermek için tüm gücüyle çalıştı. Bu çalışması da, Didimliler tarafından takdir topladı.

CHP, Didim ilçe başkanı Mustafa Bekar, açılış konuşmasında, partilerinin herkesi kucakladığını, partilerine herkesin üye olabileceğini, aday olabileceğini açıkladı. Geçen sürede, CHP'li belediyenin çok başarılı ve örnek işler işler yaptığını, gelecek dönemlerde de bu çalışmaların devam edebilmesi için desteklerimizin katlanarak artmasını diliyorum dedi...

Yeniden Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Mümin Kamacı da, Didim için yaptıkları çalışmaları kısaca özetledi. Didim'den üç ay ayrı kalanların, döndüklerinde Didim'deki değişiklikleri hayretler içinde gözlemlediklerini dile getirdi. Didim'i çağdaş bir turizm kenti yapmak için elinden geleni yaptıklarını, Türkiye'nin birinci, Avrupa'nin ikinci büyük yat limanının yakında hizmete girmesiyle, Didim'in çehresinin daha da değişeceğini söyledi. Kaldırım, yol, park çalışmalarına hızla devam ettiklerini, Altınkum'un çehresini değiştirdiklerini, herkesin sahilde rahatlılıkla oturabileceği, dinlenebileceği yerler mekanlar yaptıklarını dile getirdi. Sosyal kültürel çalışmalarımızı uluslar arası boyutlara getirmeye çalışıyoruz. Çok sıkıntılı durumlarda bile çalışmalarımız sayesinde Didimlilere su sıkıntısını yaşatmadık dedi. Çalışmaları sayesinde Didim'i Üniversite öğrencileriyle tanıştırdıklarını, bugün 1700'ün üzerinde öğrenci Didim'de eğitim görmekte bunun da hem sosyal hem de ekonomik yönden Didimlilere katkısının olduğunu söyledi.

Parti farkı gözetmeden herkesi kucakladıklarını eşit davrandıklarını bu yüzden de halkımızdan büyük destek güç aldıklarını, bir dönem daha belediye başkanlığına CHP'den aday adayı olduğunu açıkladı. Didimliler alkışlarıyla, yoğun tezahüratlarıyla Mümin Kamacı'ya destek verdiler.

Bir Didimli olarak, Didim için çalışanları, hizmet verenleri, parti farkı gözetmeden destekliyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kim olursa olsun.

Ahmet Balcı 
 30.12.2008 22:15
Cevap :
Merhaba, Ben de öyle düşünüyorum. Yorumun için teşekkürler eder,mutlu sağlıklı yeni yıllar dilerim.  30.12.2008 22:21
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1394
Toplam yorum
: 1902
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1027
Kayıt tarihi
: 04.11.06
 
 

Emekli öğretmenim ve  emeklemeye devam ediyorum.  Emeklilik yaşamın sonu değil, yaşama yeni amaçl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster