Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Aralık '20

 
Kategori
Eğitim
Okunma Sayısı
15
 

Dijital Eğitim Programlarımız

Dijital Eğitim Programlarımız Başlıyor. Türkiye beyazay derneği İzmir şubesi Gençlik Spor Bakanlığı Buca Gençlik Merkeziyle bir toplantı düzenledik. İnternetten yaptığımız bu toplantı sonucunda birlikte Dijital eğitimler planladık. Eğitimlerimiz görme engellilere yöneliktir. Farklı kurumlardan gönüllülerde dâhil olabilir.

EĞİTİMLERİMİZ.

Günlük yaşamda İngilizce. Dünyanın küçük bir köye döndüğü bu dönemde bir dil öğrenmek mümkünse ikinci ve üçüncü dili öğrenmek gereklilik olmuştur. Öncelikle başlangıç düzeyinde dil kursu verilecek. Gurup ilerlemek isterse akademik olarak da dil eğitimleri verilecektir.

Evde yapılacak sporlar. Korona salgınının yaygınlaştığı bu dönemlerde evde kalmak çok önemli Maske Mesafe ve Temizliğe dikkat ederek mümkün mertebe evlerde kalarak bu süreci atlatmaya çalışacağız. Evde hareketsiz yaşam bazı sağlık sorunlarına yol açmaktadır. O yüzden uzman arkadaşlarımızın desteğiyle evde yapılacak sporları birlikte uzaktan eğitimlerle deneyimleyeceğiz.

Üniversiteye hazırlık. Bu dönemde eğitimler online olarak devam ediyor bizde Üniversiteye hazırlanan arkadaşlarımıza YGS LYS’ye Hazırlık Eğitimleriyle destek olmaya çalışacağız. Eğitimlerimize katılmak isteyen Görme engelliler ve Eğitimlerimizde gönüllü olmak isteyenler bizi arayabilir. Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93

Rukiye Türeyen bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1094
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 58
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Kara..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster