Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Estetisyen, kozmetolog, cilt bakım ve kozmetik danışmanı. Edebiyatı, tenisi, müziği ve seyahat etmeyi severim. Hayatı olabildiğince doğal yaşamaya, doğal ve bitkisel ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Önce Kendimizi Tanımak; Sağlam Yürüyerek Hedefe Ulaştıracak İlk Adımıdır

Şimdiki aklım olsa kesinlikle bankacı olmazdım Yurdagül hanımcım! Onca stres ve yoğun çalışmanın karşılığınde ne övgü ne de maddi bir kazanç gelir! Sesini çıkaranın başını ezerler! Şimdi kendi kendimin patronuyum ve huzur geldi ruhuma:) Sevgilerimle.

30 Mayıs 2018 15:11
Zevahiri Kurtarmak...

Bazen söylüyorum ben de ama sesimin beğenildiği pek söylenemez Ayşegül hanımcım:) Ne güzel bir uğraşı bulmuşsunuz, vakit fakiri de olsam aranıza katılmayı hayal ettim bir an. Anneler Gününüz Kutlu Olsun. Sevgilerimle.

13 Mayıs 2018 07:50
Ah Hayat

İstanbul günlerdir yağmurlu ve montlarla geziyoruz, Antalya ise yanıyor. Siz de Isparta'ya kaçıyorsunuz ne güzel. Her zamankinden daha umutluyuz şimdilerde. Bakıyorum da insanlar da daha heyecanlı ve motive olmuş görünüyorlar. Hep gülsün yüzü güzel ülkemizin. Sevgilerimle.

10 Mayıs 2018 17:52
 
Toplam blog
: 53
Toplam yorum
: 598
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1666
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster