Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Edebiyatı, tenisi, müziği ve seyahat etmeyi severim. Hayatı olabildiğince doğal yaşamaya, doğal ve bitkisel ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Umutları Tükenen İnsanları Kandırmak Kolaydır

Onca olumsuzluğa rağmen yine de umudumuzu yitirmiyor, işimizde başarılı olmaya çalışıyoruz Yurdagül hanımcım. Yaşamımızın kısa vadede daha iyiye gideceğini düşünmüyorum ama keşke bir mucize olsa tabii. Sevgilerimle.

21 Eylül 2017 19:40
O Kadar da Methettik!

Çok keyifli günler geçirmişler. Urla’nın havası da yumuşak, boğmuyor tabii. Maalesef bazı hemcinslerimiz akıl tutulması yaşayabiliyor. Çok genç yaşta evlenip çocuk sahibi olunca hayatı tükettiklerini düşünüp panikliyorlar. Ahlaksız olanlar böyle çirkin yollara sapabiliyor, kimi de otuzlu yaşlara varıncaya dek depresif bir yaşam sürüyor ve sakinleşiyor. Seloşum hislerini daha açık söylemiş. Sahi, Kaş Havalimanı ne zaman bitiyordu:)

21 Eylül 2017 19:31
Kaza Geliyorum Demez

Nahide hanımcım, bu aralar bloğa giremediğim için yazınızı göremedim ve Ata söyledi. Çok üzüldüm. Gerçekten de büyük tehlike atlatmış kızınız. Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Sevgilerimle.

13 Eylül 2017 18:05
 
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 551
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1360
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster