Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Estetisyen, kozmetolog, cilt bakım ve kozmetik danışmanı. Edebiyatı, tenisi, müziği ve seyahat etmeyi severim. Hayatı olabildiğince doğal yaşamaya, doğal ve bitkisel ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yaşanmamış Hazanın Kuytusunda

Uzun uçuşlar yarıyor sana:) Apansız gelen şiirinle şaşırttın bizi:) Yine özenle yarattığın labirentte kaybolmamızı sağladın ya, çık çıkabilirsen:) Her mısra birbirinden güzel, anlamları derin. Lapa lapa yağan hüzün, tek buselik ömür, perdesi çekili fettan sırlar. Kelime dağarcığına, imgelerine hayran kalmamak mümkün değil. Bakma sen mavi göründüğüne, portakal çiçeği kokulu şehir de sensiz yapamıyordur aslında:)

15 Kasım 2017 22:43
Konuşarak Uzlaşmak Varken Dövüşmek Neden?

Çünkü konuşma becerileri yok. Daha da vahimi, anlama yetileri yok. Hele bir de karşılarında akıllı bir kadın varsa tek çare darp. Oryantal kültürün doğasında var şiddet. O nedenle düzelmesi biraz zor geliyor bana Yurdagül hanımcım. Sevgilerimle.

14 Kasım 2017 23:15
Salatalığın Faydaları

Son derece faydalı bilgiler içeren yazınıza eklenecek bir şey yok Nahide hocam. Biz de düzenli olarak tüketiyoruz. Sevgilerimle.

13 Kasım 2017 16:12
 
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 565
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1446
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster