Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Estetisyen, kozmetolog, cilt bakım ve kozmetik danışmanı. Edebiyatı, tenisi, müziği ve seyahat etmeyi severim. Hayatı olabildiğince doğal yaşamaya, doğal ve bitkisel ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Alışmayın Korkmayın; Çocuk Susar Siz Susmayın

Okurken gözlerim doldu Tülaycım, ne diyeceğimi bilemedim:(( Çünkü yaşananlara sadece isyan eder yazarız ve hiçbir şey değişmez. O sapıklara tek celsede idam cezası verilse bak gör nasıl caydırıcı olur. Yok beyinli zavallılar bir de erkek olduklarını sanırlar. Toplumdan değil, yaşamdan uzaklaştırılmalılar. Tanrı çocukların ve kadınların yardımcısı olsun. Senin hikayene de çok üzüldüm:(( Sımsıkı sarıldım ve öptüm seni canım.

17 Şubat 2018 16:11
Kozmetik Ürünlerdeki Tehlikeler

Eskiden yokluk vardı tabii ve insanlar da mecburen doğal çözümlere yönelirdi. Bugünün kozmetiği 1920’lerde olsa eminim kadınlarca yine çılgınca kullanılırdı:) Çeşitli platformlarda sürekli işlediğim bir konuyu siz de gayet detaylı inceleyip paylaşmışsınız Nahide hanımcım. Doğal ürünlere bugün de ulaşmak mümkün. İçerik okumayı alışkanlık haline getirmek ve zararlı madde içeren ürünleri almamak gerekir. Sevgilerimle.

15 Şubat 2018 21:06
Ve Hüzne Sarıldı Yürek

Tülay’ın da dediği gibi, kelimelerin efendisisin sen:) Okurlarını labirente sokup yukarıdan izliyorsun sanki:) Bir kalp nasıl ikiye bölünebilir anlamıyorum! Hayatın garip sahnelerini, sapkın ilişkileri başarıyla işliyorsun ve gocunanlar da oluyordur mutlaka. Kızlar mavi sever:)

13 Şubat 2018 13:51
 
Toplam blog
: 50
Toplam yorum
: 583
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1536
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster