Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1980 İzmir doğumluyum, iş sebebiyle fazlasıyla gezgin bir yaşamım var sanırım en fazla sabit kaldığım yer ise lise bitimine kadar izmir'de oluşum, üniversite kayseri işletme o da yarım kaldı zaten, yaşasın aöf! Devamlı başka illere, bölgelere yolculuk halindeyim. Uzman pazarlamacı diyeyim, bölge bayilerine yeni ürünleri tanıt..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yatak muhabbetleri

bir öğretmen olduğun için itiraf edeyim lise anadolu olunca ing ana dil:P bende değil tabi öğretmenlerin bana hitabı sleeper stand up answer question!!! bu arada uzun bi esneme tabi arkadaş dürtüklediyse:) tokat atınca hemen kendime geliyordumda:)) yatak şekline gelince sanırım tüm geometrik şekilleri çiziyorum, sıcak bastıysa yorgan carsaf sabah yok önlem aldım çarfaşı cengelli iğnelerle sabitliyorum. Bu arada rüyada futbol oynamak sakıncalı, duvara kafa ya da tekme atılabiliyor tavsiye etmem. Yorgunsam uyurum hemen zemin katta oturma avantajı ses fazla rahatsız etmez, 24 saat kesintisiz uyku maratonumda var biraz daha uğraşsam kış uykusuna da yatarım:) tabi bu maratonun başında bir hafatalık günlük 2 saatlik uyku vardı neyse.. bir de sohbet konusu var uykuda daha evreye gelmedim ama manyak hikayeler anlatırmışım vuruldum falan tabi gerilim filmi izle olaya dahil ol uykunda neyse devam teacher yazmaya devam hoş olmuş...:))

14 Aralık 2008 23:23
Kime kızgınım

iş gereği erkek egemen yerdeyim çoğunlukla tek başıma bir kadın olarak... Aldatan mı gırla eşleriyle tanışmamı ya da yemeğe gelmemi istiyorlar gitmiyorum bana soracak ee bizimki neler yapıyor yalan söyleyecegim iş işte ne olsun... gitmiyorum bazen kızıyorum bu adamlara bazen hak veriyorum bünye meselesi sanırım bakıyorum evde fıstık gibi eşi var dışarda baktığı onun tırnağı olamaz bakıyor işte... başka bir hat tel hatta işyerinde bırakıyorlar yakalanırım diye... :)) Valla ben bıktım hem erkek hem kadınlar arıza bi toplum olduk çıktık anasını da satayım babalr yanında promosyon kardeşim.. Ne takıcaksın çocuğunda var zaten bi daha evlilik denen toplum zincirinede girmezsin, hayat senin hayatın inan şahit olduğum yatak odasında bile basıp boşanıp tekrar evlenen manyaklarda var... Neymiş çocuk için.:) bakıyorum ama anlayamıyorum tüm hayati fonksiyonlar normal diyorum kafa o da var akıllı da ama sanırım illa birine ve bir erkeğe egosuna hissetmesi... yapmayın egoist olun jölesiyle başlayın:

14 Aralık 2008 22:28
Bir masal

kendinde olmayan bir şeyi başkalarına veremezsin bencilsin... Başkaları için yaşamışsın ama ama kendi bencilliğince. Onlar için yaşadıkça mutluluğu onlara bırakıp aynaya bakmamışsın kendine karşı yaptığın bencilliğin farkına yeni yeni varmışsın... Ama geç değil inan; mutluluk, aşk, sevgi... İnan hala dürüst ve sevgiye duyarlı insanlar yaşıyor... ve ölmeyi bile beceremiyorum deme bu korkakların seçimidir, onca yangının , derdin içinde kaçacak değilsin, yaşamak daha zordur. Düşün hayat sana bu insanlarla nanik yaptı sıra sende ellerini kulaklarına götür dilini çıkar valla ben arada yapıyorum müdür vs takmadan:)ee akıllı olup ne kahırlarını çekeceğim. Deli ol kız :)) Hem sevecek hem de sevileceksin ama ilk önce kendini sevmelisin... Yanında olsam seni çocuk parkına götürür sallardım, yan salıncaktada ben gelen gecen büyüklere inat sallanırdık çocuklar zaten şaşkınlıktan bişeyde diyemezdi ya da aaaa bak deliler gelmiş derdi :) kendine iyi davran tamam mı herşeyin en güzelini hakediyorsun

14 Aralık 2008 22:18
 
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 246
Kayıt tarihi
: 14.12.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster