Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Mayıs '09

 
Kategori
Çocuk Sağlığı
Okunma Sayısı
1746
 

Dost görünüp de arkadan vuranlar

Evet dost bildiklerimiz, ama ummadığızmız hareketlerle karşılaştığımız durumlar. İnsanlara iyilik yaparsın, karşılığını farklı şekilde alırsın. Diyelim ki kızının en samimi arkadaşı ve onu evine kabul etmişsindir, ama aylar geçtikçe batmaya başlar ve konuşursun ayrılmaya karar verirlir.

Eşyalarını toplar ve başka bir arkadaşının yanına taşınır. Buraya kadar herşey güzel. Fakat bu kızın bize zararı çok, söyleyince kabahatli olduk. Mutfaktaki öğütücüğmün içine çatal, bıçak kaçırdı ve öğütücüm çalışmıyor. Benim gibi hasta bir insana verilen zarardan ve sinir bozukluğundan başka birşey değildir de nedir?

Dahası da var arkadaşlar. Belirli bir miktar para alacağımız vardı, bugün getirdi, fakat karşılığında annesi, alacağımız kalmamıştır diyerek imzalanmış vesika istemiş. Artık bu kadarı da olmaz. Yazıklar olsun, ben onları ailece allaha havale ettim zaten. Haksızmıyım arkadaşlar, kazığında böylesi.

Zaten, İZMİR'deki bazı arkadaşlar üzerine alınmasınlar ama ben İzmir'i sildim. Benim için bitmiştir artık. Sanki biz mafya adamıyızda durmadan onlardan para isteyeceğiz. Neyse, ALLAH'IM sana bırakıyorum, sen gereken cevabı vakti saati gelince verirsin.

OH RAHATLADIM BE!

TOZPEMBE GÜNLERE ve SORUNSUZ, ÜZÜNTÜSÜZ, NEŞELİ.........

3NFÖnerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 40
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 724
Kayıt tarihi
: 05.01.09
 
 

1960 doğumlu, ilkokulu Zühtüpaşa İlkokulu'nda bitirmiş, orta öğremimini Çamlıca Kız Lisesi'nde alt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster