Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Makina Mühendisliği  ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İş İdaresi (MBA) yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Ta..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
M.Kemal Yılmaz'ı Anmak

Hocam, ellerinize sağlık. Koca Dayım Mustafa Kemal Yılmaz’ın kitaplarını okuduğumda, sizin gibi değerli dostlarının onunla ilgili yazılarını incelediğimde, sağlığında onunla daha uzun zaman geçiremediğime hep hayıflanıyorum. Bu kadar geniş devlet, siyaset tecrübesi, sanatkar ve vatanperver olan, dünya görüşüne sahip insanlar günümüzde artık yetişmiyor. Onların kuşağının ruhuna çok ihtiyacımız var bugün. Kemal Yılmaz ile beraber yazınızda bahsettiğiniz tüm rahmetli dostlarınız nurlar içinde yatsınlar.

09 Mart 2019 10:08
Bir Almanya Acısı

Allah size bir daha böyle acı yaşatmasın Hocam. Şiirle, yazıyla, edebiyatla, okurlarınız ve ailenizin sevgisiyle kalın her daim.

14 Şubat 2019 16:13
Bir Güzide Taranoğlu Vardı (1)

Allah rahmet eylesin. Sizin duru anlatımınızla tanımadan sevdim Güzide Hanım’ı. Ne mutlu ki eserleri ve sizin gibi vefakar dostları ile ölümsüz bir isim kendileri. Bu topraklarda ondan bayrağı devralan nice hanımefendi sanatkârlarımızın yetişmesi dileğimle. Sağolunuz varolunuz sevgili Abdülkadir Bey Hocam.

29 Ocak 2019 01:42
 
Toplam blog
: 18
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 194
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster