Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Makina Mühendisliği  ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İş İdaresi (MBA) yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Ta..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
GÖNÜLLERE DÜŞER CEMRE

Bizlere 1. Cemre'nin düşüşünü böyle hoş bir şiirle hatırlattığınız için sağolun varolun Hocam. Elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık.

21 Şubat 2021 18:24
YUNUS' ÇA SEVGİLER PINAR'A

Değerli Hocam, annemin "Yunusça Sevgiler Çınar'a" kitabı (kapak fotoğrafındaki de torunu Çınar'dır) için bu güzel yazınız, aynı zamanda da benimle ilgili - haketmek için hayat boyu çok çalışacağım - nazik sözleriniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sunuş Yazısı'nı sizin yazmış olmanız ailecek bizler için büyük mutluluk, çünkü siz annemin geçmişte feyz aldığı koca çınarlar Mustafa Kemal Yılmaz, Salim Savcı ve İsa Kayacan'dan sonra bayrağı devraldınız, onun eserlerine şimdi siz anlam katıyorsunuz. Sunuş yazısında da yer verdiğiniz Hadimi'nin bu dizeleri ne kadar harika; bizim kuşak için bir yaşam felsefesi olması dileğimle. Tekrardan gözünüz için şifalar diliyorum. Sevgiler, selamlar.

15 Şubat 2021 00:25
GÜZİDE TARANOĞLU'NA ŞİİR

Değerli Hocam, ne güzel bir anı olmuş bu şiiri yazmanız. Güzide Taranaoğlu'na yakışır bir yöntemle ona olan sevgi ve vefanızı anlatmışsınız, aktarmışsınız. Ne mutlu size. Kendisinin detaylı biyografisini okudum şimdi, sanatkâr yanı ile beraber çok yardımsever, hayırsever bir hanımefendiymiş, Çocuk Esirgeme Kurumu dahil birçok dernekte faaliyetleri olmuş, tüm kitaplarını da vefat etmeden evvelki yıllarda Ordu'nun bir ilçesine bağışlamış. Sizin vesilenizle bu mümtaz Cumhuriyet kadınını çok boyutlu olarak tanıdım. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

01 Şubat 2021 21:10
 
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 41
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 325
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster