Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Makina Mühendisliği  ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İş İdaresi (MBA) yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Ta..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
HAYKAR' IN SÖZLERİNDEN

Değerli Hocam, büyük Süryani bilge Haykar'ı bizlere tanıttığınız için çok teşekkür ederiz. Elinize, yüreğinize sağlık. Sizin de dediğiniz gibi, din dil ayırmaksınızın, evrensel iyiliği ve hakikatı bizlere hatırlatan hikmet nereden gelirse gelsin,, onu dinlemeliyiz. Çok selam ve sevgiler.

20 Eylül 2021 14:32
VALİ RECEP YAZICIOĞLU

Sevgili Valimiz her zaman anımsanmaya değer, yürekli, dürüst ve gerçek bir devlet adamıydı. Yattığı yer nur olsun. Bu değerli anma yazınız için çok teşekkür ederiz Hocam, elleriniz dert görmesin. 2002'deki yemeğiniz ne kadar unutulmaz bir sohbet olmuş. O yemekte bulunup bugün sonsuzluğa göçenlere rahmet, sağ olan dostlarınıza ise selam olsun. Umarım bir gün Valimiz için bir kitap çıkarma fırsatınız olur, o dileğiniz de gerçekleşir. Sevgiler, selamlar.

09 Eylül 2021 12:42
ŞAİR ENVER TUNCALP'I ANIYORUZ

Abdülkadir Hocam, değerli asker şairimiz Enver Tunçalp’i bizlere tanıttığınız için size müteşekkirim. Sanatın ve şiirin, bir ömür boyu sizi Türkiye’nin her yanından çok güzel ve özel insanlarla karşılaştırdığını bu paylaşımlarınızdan görüyorum. Enver Bey’in ve diğer tüm müteveffa şairlerimizin ruhları şad olsun, sizin ve bugün sağ olan sanatçı dostlarınızın ömrü sağlıklı bereketli olsun. Sevgiler selamlar.

20 Ağustos 2021 09:28
 
Toplam blog
: 27
Toplam yorum
: 42
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 346
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster