Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Aralık '17

 
Kategori
Yılbaşı
Okunma Sayısı
53
 

Dostlarımıza En Anlamlı Yeni Yıl Hediyesi Kitaptır

Dostlarımıza En Anlamlı Yeni Yıl Hediyesi Kitaptır
 

28 Aralık kitap müzayedesi nadir kitaplara erişme fırsatı olacak


Yeni yıl geliyor; birçoğumuzu meşgul eden güncel soru 'sevdiklerime ne hediye alsam?'
Doğrusu ben, sadece yılbaşında değil, bütün özel günlerde dostlarımıza verebileceğimiz en güzel, en anlamlı hediyenin kitap olduğunu düşünenlerdenim. Hele de bu kitap, nadir, değerli ve enteresan olursa.

Bu durumda da akla ister istemez 'bu tür kitaplara nerede bulabilirim?' sorusu geliyor. Nadir kitap müzayedeleri bu sorunun doğru cevabıdır.

28 Aralık 2017, Perşembe günü 16.30 - 20.00 saatleri arasında Librakons Sahaf'ın Taksim'deki salonunda yapılacak olan kitap müzayedesi, kitapseverlerin hem kendilerini ve hem de sevdiklerinizi ödüllendirebilmeleri için 2017 yılının son fırsatı olacak.

Tamamı nadir, enteresan ve kaliteli eserlerden oluşan 310 lotun görücüye çıkacağı söz konusu etkinlikte, yüzlerce liralık kitapların bile maksimum 10 liralık açılış bedeline sahip olması, kitap kurtlarının müzayedeye odaklanmalarını teşvik edecek bir husus olacaktır hiç kuşkusuz.

Başlangıcı internet üzerinden, finali ise bahse konu lokasyonda ve zamanda yapılacak olan müzayedeye konu eserler hakkında (görseller de dahil) ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve internet üzerinden pey vermek için aşağıdaki linke tıklayın lütfen (*)

Aşağıdaki linkte de göreceğiniz üzere, almak istediğiniz lotlara, müzayedenin sonunu, yâni, salon müzayedesinin biteceği Perşembe saat 20.00'yi beklemeden, 'HEMEN' sahip olmak istiyorsanız şayet, bu durumda, 'Hemen Al' butonuna basarak alımı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmadan ekleyelim; Librakons Sahaf, Entel Bülten ve www.peyci.com'un kurucusu ve Türkiye'nin uluslararası ölçekte operasyonlar yapan sahaf ve müzayedecilerinden Mustafa Ekber ile son 9 yılda 800 kitap müzayedesini modere eden münadi Ziyaver Şencan'ın birlikte gerçekleştirdikleri söz konusu etkinlikte, müzayedenin salondaki kısmına katılacak olan dostları, listelenen eserler dışında başka nadir ve enteresan eserlerin de uygun açılış bedelleriyle açık arttırmaya çıkarılması gibi, bazı hoş sürprizler de beklemekte. Bunların yanı sıra, salon müzayedemizde ortamın sıcak, muhabbetin gani ve ikramların da gönülden olacağını göz önünde bulundurduğunuzda, siz değerli kitapseverlerle birlikte olmamız için birden çok neden var gibi gözükmekte, ne dersiniz, haksız mıyız?

Hoşçakalın, kitaplakalın, 28 Aralık müzayedemizde bizimle olun sevgili dostlar.
Salon müzayedesinin yapılacağı Librakons Sahaf'ın adresi:
Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Kuyu Sk. No:1 Taksim Beyoğlu İstanbul
İrtibat telefonları:
Telefon: +90 530 600 17 17
Telefon: +90 532 386 63 28

* https://www.peyci.com/muzayede/1361/kitapseverlere-yani-kendimize-hediyeler-muzayedesi/sayfa/1

'Yılbaşı kutlamaları'nın mana ve ehemmiyetini çevreci bir hassasiyetle eleştiren ve mezkûr olguyu çam ağaçlarının gözünden hicveden yukarıdaki karikatürü Entel Bülten'den aldım.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 296
Toplam yorum
: 148
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 1538
Kayıt tarihi
: 29.08.11
 
 

1958 Fatih / İstanbul doğumlu. Etiler Lisesi ve İTÜ Maden Fakültesi Petrol Mühendisliği Bölümü me..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster