Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Mayıs '09

 
Kategori
Dostluk
Okunma Sayısı
741
 

Dostluk ve arkadaşlık 3

Pazar günü çok şaşırdığım ve sevinçten uçtuğum bir olay yaşadım. Tarihini hatırlayamadımğım bu olay, GÖZTEPE SSK.nın karşısında bulunan BAHAR ECZ. çalışan DENİZ oğlum tarafından gerçekleştirildi. DENİZ oğlum MS.li bir bayanla nişanlandı ve ailesi İZMİR'de oturduğu için onlarla tanışmaya nişanlısını alıp İZMİR'e gelmiş. (nişanlısı DİLEK'in ailesiyle). Bende arkadaşlarımla hastanenin bahçesinde oturuyordum. Baktım telefonum çaldı ve DENİZ oğlum nerede olduğumu soruyor. Karşımda DİLEK'le birlikte görünce az daha bayılacaktım. Hemen boynuna sarıldım, sevinçten ne yapacağımı şaşırmıştım ve gözyaşlarıma hakim olamadım. Tabii ki DİLEK kızıma da sarılmıştım. Bu arada NADİR'İM de oradaydı. Onları tanıştırdım. Nadir de bende çok şaşırmıştık. Ben böyle iyi kapli ve eşsiz bir insan daha tanımadım. DENİZ'İM ve DİLEK kızım bu yaşattığınız güzelliği hiçbir zaman unutmayacağım.
24.MAYIS.2009'da evleniyorlar. Nikahta görüşmek üzere çocuklar.

Şimdi sizlerle şaşırdığım başka bir olay daha anlatacağım. Beni İZMİR'de sevinçten havaya uçuran ve şaşırtan öyle anlar yaşadım ki anlatamam. Bu olayları yaşadıkça gururlandım. Çünkü seviliyordum ki bunları yaşıyordum. Çok mutlu olduğumu hissettim arkadaşlar. En büyük yeğenim AYŞE bir matbaada çalışıyor ve ben ilk İZMİR'e gittiğimde onun işyerinede akşama kadar oturmuştum ve iş arkadaşlarının da halası oluvermiştim. İşte o halası oluverdiğim VOLKAN oğlum beni hastaneye elinde bir buket çiçekle ziyarete gelmişti ve hala beni tanıdın mı? diye sorunca AYŞE'nin iş arkadaşı VOLKAN dedim, birbirimize sarıldık. Bana söyler misiniz? Arkadaşlar bu yaşanan olaylar olağanüstü değil mi? Sizcede. Gururlanmakta hatalı mıyım?

Bu yaşadıklarım beni hayata daha çok bağlamakta. Sevmek ve sevilmek çok güzelmiş ya. İşte ben bunları yaşadıkça da İNADINA YAŞAMAK DİYORUM.

Burada bana emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Özellikle NADİR'ime, onunla arkadaş kalabilmeyi başarmış biri olarak gururlanıyorum. İkimiz de kızımız ESRA için varız.

Ben yine burada bitiriyorum arkadaşlar. En kısa zamanda yine yazacağım. Çünkü kafamı toplayıp aklıma geldikçe yazmaya devam edeceğim.

Şimdilik, toz pembe günlere ve İNADINA YAŞAMAK DİLEĞİYLE DİYORUM.

3NF

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 40
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 742
Kayıt tarihi
: 05.01.09
 
 

1960 doğumlu, ilkokulu Zühtüpaşa İlkokulu'nda bitirmiş, orta öğremimini Çamlıca Kız Lisesi'nde alt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster