Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba, ben derinmavi!.  Hayat ve sanat iç dünyama dokunan öğeler. Tıp alanındaki bilgi, düşünce ve tecrübelerimi paylaşım ve hayatı sanatı kendi dünyamdan sunarken, kendi dünyasından sunan yürekleri tanıyabilmek için buradayım... Hep birlikte, maviyle!..

 
 
Mavilerin çakması!

Mavi' yi sınıflamak, sınırlandırmak mümkün değil!. Hem yerde hem gökte sonsuzca dilendiğince vardır! Marmara'da Ege'de Akdeniz'de İstanbul'da İzmir'de Mersin'de Van'da her daim asolan mavidir :) Ben bu yüzden derin ve mavideyim ;) Güzel nitelemeniz için çok teşekkür ederim!. Henüz yakınen tanışmadığım için sizlerin sahiplendiği derinmavi'nin tartışmalarına mudavil olmadan ben kendim olarak derinden maviden maviyle hep vardım bir de milliyet blogtan merhaba dedim sadece bu :) Herkese sonsuz sevgi ve saygılarımla!..

12 Mayıs 2012 21:21
Marka olmuşum; haberim yok!..

Cevap olarak bu yazıyı blog olarak girmiştim ancak red edilmesi üzerine yorum olarak eklemek zorunda kaldım. Mitoz’u tıbben de bilen bir hekim olarak böyle bir durumun asla mümkün olamayacağını sanaten ifade ederim.. Sanat öncelikle özgünlüktür! Mitoz kelimesi sanattan anlayan bir insanın ancak hakaret olarak kullanabileceği bir kelimedir!.. Böyle bir yaklaşım ile yazmadığınıza, yakınlık olarak ifade ettiğinize inanıyorum!.. Bir DerinMavi hisseden düşünen yaşayan kişiyle daha tanışmış olduğum için memnunum. Derinden ve maviden inadına maviyle merhabalar!.. Benim hep merak ettiğim bir sorudur; DerinMavi’den kim ne anlamaktadır? Bu rumuzu kullananlar ne anlam yüklemektedir? Hayata ve sanata yüreğini adayan tüm yüreklere sonsuz sevgi ve saygılarımla! Maviyle!

12 Mayıs 2012 21:12
Marka olmuşum; haberim yok!..

Sayın derinmavi sizi anlamakta güçlük çekiyorum. 25.04.2012 de kayıt 09.05.2012 de yayınlanmayı neye bağladığınızı, tuhaflığın ne olduğunu anlayamadım? Kayıt yaptım üyeliğimin onaylanmasını bekledim Onaylanmadı, acaba blog girmedim diye mi dedim ilk bloğumu yayınladım Yine onaylanmaması üzerine acaba üç blog mu girmek gerek diyerek 2 blog daha ekledim… Birkaç gün sonra hala onaylanmamış olması üzerine üyeliğimi iptal mi etsem diye düşündüm… Yayınlandığı tarih vs siz ne zannettiniz bilemem ama gerçekte tamamen tesadüfler veya kendi kontrolüm dışındaki etkenler ile gerçekleşmiştir… MB için üyelik kayıdı yaparken öncelikle derinmavi denedim, kullanımda olması üzerine drderinmavi yaptım ki aynı durumdan dolayı mail adresim de drderinmavidir. Seyirdefteri kısmında Marka olmuşum haberim yok başlıklı yazınız ile varlığınızdan haberdar oldum Okudukça şaşırdım Derin ve Mavi bir pes de ben çektim!.

12 Mayıs 2012 21:12
 
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 9847
Kayıt tarihi
: 25.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster