Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Mayıs '18

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
212
 

Dua ile Yıkılır mı?

Dua ile Yıkılır mı?
 

Lanetlemeden, ah etmeden kendiliğinden hak etmiş oldukları bedeli ödüyorlar bana karşı gerek gizli gerek açıktan entrika yaparak üzen ve yüreğimi yaralayan kişiler.

Kötülük yapmak istemediğim halde içsel duygularımın tezahüründen ortaya çıkan bu durumla ilgili çokça örneklerim var ama siralamak istemem. O bende kalsın.

Kauntum teorisiyle örtüşen bu durumdan kimileri maddi kayıplara kimileri prestij kaybına uğramışlardır.

Devlet olarak sürekli lanetliyoruz İsrail'i, 63 Filistin halkının öldürülmesine ama gene dimdik ayakta gene dimdik ayakta!

Demek ki, lanet ile dua ile sonuca varılmıyor!

Olsa olsa benim lanetim ile ortadan yok olabilir ancak (Şaka tabi) İsrail ama o laneti de yapmam söz konusu değil, zira İsrail askerlerinin sivil Filistin halkına silah doğrultmasını tıpkı 15 Temmuz kanlı darbe girişimine benzetiyorum.

FETÖ ekseni etrafında Amerika-CIA tarafından örgütlenmiş olan subaylar tarafından gerçekleşen ve 251 sivil vatandaşımızın ölümü ile sonuçlanan kanlı saldırının tek adresi nasıl ki Amerika'dır, Filistin halkına silah doğrultan İsrail askerlerinin de Amerika-CIA tarafından özel örgütlendirildiği askerler olduğunu düşünüyorum.

Ben hiç bir askerin (Dünyada) sivil halka silah doğrultacağına inanmıyorum.

63 insanın öldürenlerin de ve daha öncelerde şahit olduğumuz sivil vatandaşa yönelik saldırılarının tamamen CIA tarafından özel yetiştirilmiş askerler olduğunun altını çizmek isterim.

Musevi dininde de Hristiyan dininde de İslam dininde de (Mesela İŞID gibi) din argumanı kullanılarak CIA tarafından özel eğitilmektedir.

Bu eğitimin asıl nedeni başta silah olmak üzere, Petrol ve Borsa-Faiz-Dolar tuccarlarının daha fazla kazanmalarına yönelik olduğunu da aklımızdan çıkarmayalım.

Unutmayalım ki, dünya ekonomisini elinde barındıran silah-petrol-dolar-faiz tuccarlarıdır.

Nokta!

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2314
Toplam yorum
: 1109
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 445
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

25.05.1960 doğumlu. Üniversite terk. Müzik, seyahat ve tiyatro sever. Antalya Devlet Tiyatrosu'nd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster