Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Antalya'da yaşıyorum, bir dönem İzmir'de de bulundum, iyi ki bulundum. Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Hayatımı hep yakın çevremden şikayet ederek geçirdim. bu nedenle ben huzuru uzak çevrede arayanlardanım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Aldatan Kadınlar

Bu yazıyı yazma öncesi serüveninizi merak ettim.( hep merak ederim aslında) Harika bir yazı olmuş, sanırım Nietzsche Ağladığında'da da buna benzer bir ilişki vardı. Sorunuza gelince, bana kalırsa da aşk gerçekten bilinen bir çok yoldan ziyade, henüz keşfedilmemiş yollardan gidilerek yaşanacak kişisel serüvenciklerin toplu büyüsü gibi. Aldatma diye bir şey, hele de fiziksel aldatma, aşkın büyüsünü bozamaz. Cinsel birlikteliğin aşkla alakası kabuledilebilir değildir ki bile.:)

01 Şubat 2009 17:10
Her telden...

Ne yaşınız ne de siz inanılası değilsiniz. Hayat size bir sürpriz yapmış, yeniden bedenlenmiş ya da bedenlenecek gibisiniz. Baştan aşağı "dengesiz bir ayrıntı" yok sizde. insanlar bazen bir şey söyerler iki dakika sonra onun tam tersini, belki siz de gençken bunu yapıyordunuz bilemem. Uzun ve sağlıklı ömür dileyeyim size. Tamamlanmış bir ruhsunuz, iyiki yazılarınız yoluyla sizi tanıdım.

07 Kasım 2008 10:07
Yatağımdaki yabancı

Bu ilişki bir evlilikse ki sanırım öyle, çok üzücü:( Her sabah bir yabancıyla uyanmak, uyumak, kahvaltı yapmak, aynı evi paylaşmak... Bişeyler eskisi gibi değilse bunu iyileştirmek çok zordur, eskiyen eskiyor, değişen değişiyor, kalıcı olansa yalnızlık. Bu yazdıklarım yazınızın bana hissettirdikleriyle alakalı.

31 Ekim 2008 11:40
 
Toplam blog
: 30
Toplam yorum
: 52
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 1313
Kayıt tarihi
: 19.07.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster