Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

04 Temmuz '11

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
4516
 

Dünyadaki Seks Alışkanlıkları ...

Dünyadaki Seks Alışkanlıkları ...
 

Milliyet.com.tr


Seksi herkes, farklı farklı yaşıyormuş!...

Kim ister ki aynı yaşamak?

Bu tür haberleri hiç birinizin kaçırmadığını çok iyi biliyorum!

Nereden derseniz istatistiklerden efendim..

Kendi cahilliğimle araştırma yapmama bile gerek kalmadan konulara göre okunma oranlarına şöyle bir göz atmak yetti de arttı bile..

Bu demektir ki hep bu konuları yazacağız çünkü hep bu konuları okuyoruz.. Müşteri okuyucuda olsa, yazanın velinimetidir..

Hazır mıyız?

İşte başlığın ayrıntısı:

Japon erkekleri genç kızların külotlarını kapışa dursun, Pakistan'lı kadınların hiç işi yokmuş gibi, çorapsız ayakkabı giyen erkekleri görünce çıldırıyorlarmış..

Ya Afrika'da kadınların orgazmı ayıp saymasına ne demeli.. Bunu Tayvan'lı erkekler duymuş olmalı ki evlenmeden önce ortalama otuz (30) kadınla birlikte oluyorlarmış..

Bu da demek oluyor ki ülkeler arası seks kültürü farklılıkları da bir o kadar şaşırtıyor öğrenenleri..

Afrika'daki kadınlar orgazmı ayıp saya dursunlar öte yandan Yeni Zelanda'lılar orgazmı uluslararası bir gün ilan etmişler ve o günü orgazm günü olarak kutluyorlarmış..

Fortçuluğu bizim halk otobüslerine özgü bir eylem olarak bilirken meğer en çok, Japonya'da trenlerde modaymış..

Her gittiğiniz ülkede her gördüğünüz zayıf kadına ''ayy siz ne kadar zayıfsınız'' derseniz özellikle Mısır'da çok ayıp ederseniz.. Çünkü hakaret sayılıyormuş..

Son olarak da eğer bir gün İsviçre'ye yolunuz düşerse hele de herhangi bir partlerinizle beraberseniz bizden size söylemesi, sakın ola yüksek sesle sevişmeyiniz..

Çünkü; siz daha sevişmeyi bitirmeden komşular polisi kapınıza dikiyormuş..

Bu okuduklarımız mı?

Dünyanın seks alışkanlıklarıydı...

Kaynak mı? Marie Claire Dergisi

*

*

*

Seksi melekler öpsün sizi.

Sabiha Rana

***

Facebook: Sabiha Rana | Facebook

Facebook : http://www.facebook.com/sabiha.rana

Twitter: http://twitter.com/#!/sabiharana

YouTube: Sabiha Rana adlı kişinin profil resmiSabiha Rana

İletişim: sabiharana@sabiharana.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Aslında Sabiha hanım... İnsanımız kemikleşmiş önyargılarını bir yana bırakıp, yaradanın insana yüklediği en kutsal görevin, soyunu her ne pahasına olusa olsun, devam ettirmek olduğunu bilse, ya da kabul etse, bu görevin de en doğru şekilde yerine getirilebilmesinin olmazsa olmazı sağlıklı cinselliği bir öğrenebilse, cinselliğini daha rahat yaşayıp, daha rahat konuşacak da, ama; bunu sağlayabilecek özgür ortam nerde? Cemce sevgilerimle...

Cem Beraat Çamsarı 
 11.07.2011 22:46
Cevap :
Cem Bey, (Epey gecikmiş olarak! Özür) Allah bizleri yaratırken öyle güzel donatmış ki her organımızı gerektiği zaman ve yeterlilikte kullanabilelim diye! Biz ne yapmışız? Hep belden aşağı organlarımızı olur olmaz yere çalıştırıp kullanmışız. Zaten dünyadaki sıkıntılşarımızın bir çoğuda bu dengesiz kullanımımızın eseridir. Ne zaman ki aklımızı çalıştırıp mantığımızı önümüze koyacağız o zaman belden yukarıdaki organlarımızı tabii yine gereken denge içinde devreye sokacağız o zaman en iyi orgazmı yine biz yaşayacağız. Önce beyinde ve kalpte olmalı bu boşalım.. Adem babamızla Havva anamızın bizlere miras bıraktığı elmeye dahi sahip çıkamadık, hormonladık efendim.. Hormonlu elma yiyen kadınlar ve erkekler topluluğu olduk ne yazık ki ve hormonlu çocuklar ... Vs. vs. vs.  01.08.2011 12:07
 

Ama bunda ne var ki? Cinsellik, vücudun, yeme, içme gibi bir ihtiyacı. o sebeple, insanlar elbette bu kadar ilgi duyacaklardır. Yaratıcı sitemi böyle yaratmıştır. Toprak susuz yeşerir mi ki? Doğanın suya olan ihtiyacı neyse insanın da cinselliğe olan ihtiyacı o dur. size hak veriyorum; her toplumun kendine göre bir cinsellik kültürü vardır....

FİKİRCİ 
 06.07.2011 15:38
Cevap :
Allah, faydalı olacak her dürtüyle donatmış yaratıp gözettiklerini, yeter ki biz helalinden doyuma ulaşalım.. Saygı ile..  07.07.2011 2:12
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1988
Toplam yorum
: 5389
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4906
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster