Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Mart '12

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
978
 

Dünyanın Sırları ve Gizemleri

Dünyanın Sırları ve Gizemleri
 

Dünyanın Sırları ve Gizemleri


Kitap : Dünyanın Sırları ve Gizemleri

Tür     : Araştırma

Puan  : 10 üzerinden 6

Diğer kitaplarına bakıldığında da sır, gizem, kehanet, bilinmeyenler gibi konularla kafayı çizdiği rahatça görülebilecek olan yazarımız Sylvia Browne'nin aynı seriden çok satan bir diğer eseri de bu kitap.

İçerisinde mısır piramitleri gibi google'dan da kolaylıkla bulabileceğiniz bilgiler bulunmakla birlikte aura, tulpa gibi daha az aşina olduğunuz kavramlarla ilgili de bilgi ve yaşanmış olay örnekleri bulabilirsiniz.

Kitap daha çok skeç tadında kısa kısa bölümlerden oluşuyor. Edebi yardırmacılık yerine sade dokundurmacılık akımının bir örneği olan bu kitap kalın görünümünün ardında çok kısa bir içerik barındırıyor ve haliyle de son derece kısa sürede bitiveriyor.

Bu açıdan bakıldığında son derece moral verici bir eser olduğunu söyleyebiliriz. Koca kitabı bir günde bitirdim havalarına girip moralinizi düzeltmek için okuyabileceğiniz bu eser güzel vakit geçirmek için okunabilir.

Ancak bu kitabı okumasaydınız da google'dan birkaç saatinizi ayırarak bu bilgilerin benzerlerine ulaşabilir miydiniz? Bence evet. Ha buna rağmen kitap çok satmışsa bu da bir pazarlama becerisidir diyor, meraklılarının beğenilerine bu güzide kitabı sunuyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 411
Toplam yorum
: 202
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 1794
Kayıt tarihi
: 05.06.10
 
 

Jack Amca, düşünsel dünyasındaki gelişmeleri dışa vurmak niyetiyle başladığı yazı yazma sevdasına..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster