Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Şubat '16

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1289
 

Düşman yaratmakta üstümüze yok; Boko Haram’ı da terör örgütlerimize katalım

Düşman yaratmakta üstümüze yok; Boko Haram’ı da terör örgütlerimize katalım
 

TC. şimdilerde “Bana saldırıyorlar, kendimi koruyorum” diyor, yandaşlarının dışında kimse inanmıyor. Fatih’in toplarını dizmişsin sınıra, kim gelirse. Sonra “mağdurum”  Ya benim ülkem burası, niye aleyhine konuşayım; mağdur filan değilsin; bal gibi saldırgansın! Şu anda başında ne kadar bela varsa sen kendin yarattın.

THKP-C bugünün örgütü değil, yıllardır var. Tabelaydı sayende örgüt oldu. Üzerine gittin kahrolsun bilmem nelerle duvarlarımızı kirleten pankart çocukları duvar yazılarını kanla yazmaya başladılar. Madem üzerine gittin yok edecektin. Onu da yapamadın. Kendi kendilerine tasfiye olacaklardı ya da legal hale geleceklerdi. Zaten ideolojileri meşru.

Demokrasi yoluyla Kürt devletinin önünü açsan PKK olmayacaktı. PKK ile savaşsın diye Hizbullah’ı kurdurdun cesetleri yeraltından topladık. Yine PKK ile savaşsın diye IŞİD’i besledin. IŞİD Türkiye’ye sorun değildi. Rehineleri kendi eliyle verdi. Sonra bir asker öldü diye saldırdın, şimdi ayıkla pirincin taşını. Ülkede bugün IŞİD’e katılacak bir milyon kişi var, ne yapacaksın!

Resmen aranıyorsun…”PKK, IŞİD ne ki, bunlar dişimin kovuğuna bile yetmez” Dişini çekerler işte böyle adamın!

Yandaş medya durmadan gaz veriyor saldıralım, alalım… İstiyorlar ki Türkiye bu kargaşadan yararlanarak Suriye’ye girsin. Öyle ya Amerika Rusya girdiyse biz niye girmiyoruz ki. Fatih’in torunları ABD’ye ve Rusya’ya kafa tutuyorlar. Onların derdi Türkiye de aynen ABD ve Rusya gibi Ortadoğu’nun dizaynında görev alsın. Benim derdim ise sahillere vuran Aylan bebek! Savaşa yollasan gitmez ama ihtiras o biçim! Ortadoğu kan gölüne dönsün yeter ki fetih ruhu geri gelsin!

Türkiye’nin başındaki bela belayı aramasındandır… Savaşa komşuyum diye evime bomba düşmesi gerekmez. İran da komşu. Ürdün, Mısır, Arabistan da… Hangisinde bizim başımızdaki bela var. Çünkü sen aranıyorsun. El altından örgütlerle irtibatlısın. PKK’yı yok etmeye harcadığın paraya duvar örseydin bugün güneyimiz Çin Seddi’ydi. Şimdi de PYD. Bence yetmez; Boko Haram’ı da bir şekilde listeye dâhil edelim!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 6187
Toplam yorum
: 15192
Toplam mesaj
: 283
Ort. okunma sayısı
: 636
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster