Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Nisan '14

   
  Kategori
  Dostluk
  Okunma Sayısı
  88
   

  Düşüncesi bile güzel...

  Düşüncesi bile güzel...
   

  İyi olan herşeyin düşüncesi bile güzel :)

  Güzel olmayan birşeye iyi dememiz pek mümkün olmayan davranıştır. Geçen zamanı sevdiklerimizle geçiriyorsak bunu zaman kaybı olarak  düşünmemeliyiz. Düşünen varmı acaba?

  Benim en iyi zamanım ailem ve dostum olduğunu düşünüyorum. Dost insana bağlanmayı öğretir, Dost insana sevmeyi öğretir en güzelide dost insana paylaşmayı öğretir. Hele bir de bu dost sizin üstünüzde çok duruyorsaaa yemede yanında yat :) İstersen sabaha bırak ama o kişi senin hayatında en içten en candan en samimi duygularını paylaştığın kişi olacaktır.

  Bazıları çıkarları için olsada o bazılarının dışında gerçekten samimi olan dostlarda vardır. Zaten arkadaşlıkların doğal yönüde budur. Oysa hiç dostunuzun olmadığını düşünün ? Paylaşıcak bir çok şeyiniz olmanıza rağmen paylaşamadığınız durumları. Ne kadar acı verici. Aile dost gibi olamaz , Dost da aile gibi olamaz. İkisini hiç bir zaman aynı kefeye koymayalım.

  Ama öyle dostlar vardır ki sizi biran yanlız bırakmazlar. Sizinle ilgilenmekten bıkmazlar her yardımınıza koşarlar böyle dost bulur da  ona , "BENİ BIRAKMA" dediğinizde Bırakmam diyip hep yanında olmaya çalışıyorsa onu Kaybetmeyin. Kaybederseniz, Kaybedersiniz...
   

   

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
  Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 0
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 88
  Kayıt tarihi
  : 22.04.14
   
   

  Merhaba ; Bu bölüm, sitemi yaparken en zorlandığım bölümlerden birisidir. Oldum olası iş kend..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster