Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Ağustos '06

 
Kategori
Eğitim
Okunma Sayısı
382
 

Duygu

Duygu ASENA. Türkiyede kadın eğitiminin öncüsü.

Bir daha hiç dönmemek üzere bedeni ayrıldı aramızdan. Ama fikirleri bizimle birlikte ve de bizden sonrakilerle birlikte yaşayacak. Artık bundan sonra Duygu hiç ölmeyecek. O sırasını savdı. İz bırakanlar arasında yerini aldı.

Ne mutlu sana Duygu. Bir erkek olarak sana tanıdığımdan beri saygı duymuşumdur. Ama ne yazık ki çevremdeki bazı kadınlar bile seni anlayamamış ve "Kadın yerini bilmeli" diyerek ikinci sınıf olmayı kabullenmişlerdir. Ama sen her iki cinsin de özel durumlar dışında birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini bu dünyaya kazıyarak gittin.

Seni seviyoruz Duygu. Öldün üç gün ağlamadık. Öyle istedin diye. Ama müsaade et artık biraz ağlayalım. Sonuçta insanız ve Duygularımız var.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sevgili Hasan, Duygu Asena ve fikirlerini benimseyen bir çok erkek tanıdım ancak senin gibi bunu açık yüreklilikle ve yazıya dökerek ifade edeni hiç tanımamıştım. Bizi anlayan birini daha tanımak güzelmiş. Teşekkürler

Niliş 
 03.01.2008 18:21
Cevap :
Teşekkürler Sevgili Niliş, bende seni tanımaktan mutluluk duydum. Aslında her gün her yerde birbirinin fikirlerini paylaşan bir çok insan birbirinin yanından geçip gidiyor. Tanışıp paylaşmak herkese nasip olmuyor. İnsanlar tanıştıktan sonra farkediyor etrafındaki değerleri. Sevgi ve saygılar...  06.01.2008 12:01
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 446
Kayıt tarihi
: 04.07.06
 
 

30 yıldır eğitimle uğraşıyorum. Ülkemin tüm insanlarını eğitmek yaşam amacımız oldu. Biz öğretmenler..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster