Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Ağustos '20

 
Kategori
Kent Yaşamı
Okunma Sayısı
34
 

Duyulmak İstenmeyen Ses

Duyulmak İstenmeyen Ses. Eğitim fakültesi mezunu olduğum için insan ilişkileri hakkında iyi kötü yorumlar yapıyorum.

 

Bir kişi var. Sizi sevmiyor ve önemsemiyor. Siz ondan bir şey istersin ay şekerim unutmuşum der durur. Çünkü zihni unutmaya odaklanmıştır.

 

İlk yalnız yolculuklarımdan biri moladayız. Seslenirim garson gelmez. Garsona bir bağırdım yanımda bitti.

 

Lokantaya gideriz herkese yemekleri en ayrıntısına kadar sayar bize yarısını zahmetle sayar neden önemsemediği için bazı akrabalarım ya da köylülerim ay biz seni çok özledik yalan özlemenin tezahürü bir araya gelmektir.

 

Hep akıldayızdır ama fırsat yoktur. Her şeye fırsat vardır ama bizimle bir araya gelmeye fırsat yoktur. Bayramda akrabaları arıyorum. Gelmiyor musun? nasıl geleyim herkes dağda bayırda en sonunda uzaktan sevişmek daha iyidir deyiverdim.

 

Zorla olmuyor. Ya ben mi bu günlerde duygusallaştım ya da gerçek bu mu diye düşünüyorum. Bir yerdeyiz ben arkadaştan bir şey istiyorum belki on kez ama ağırdan alıyor. Başkası bir şey isteyince hemen zıplıyor gelde iyi niyetli ol.

 

Lokantada adam diğerine servis yaparken dikkatli senin önüne tak diye atarsa ne düşünürsün.

 

Yolda yürüyorum yardım ister misiniz diyor bende hayır diyorum adam ben yine de yardım edeyim diyor ölür müsün öldürür müsün derler ya sanki kâbus görüyoruz konuşuyoruz da kimse duymuyor duyuyor da duymamış gibi yapıyor.

 

Bu günlerde sahteliklerden tiksinir oldum. Yalnızlığı daha da sever oldum her ne kadar kalp yarası yalnızlığım desede şarkı ben daha çok seviyorum. Maske takıyorum ama maskeli balodan hoşlanmıyorum kendisi olmayan sahte yüzler ve sözler beni iğrendiriyor.

 

Ses grafolojisinden anlamayanlardan olsaydım keşke hemen sesin tınısı duygularını ele veriyor. Neyse bugün karamsar günümdeyim bazen arka arkaya kehanetler kendini gerçekleştirince bir sigara yakmak şart oluyor acılı damar şarkıları yüreğimin merhemi oluyor. Müslüm Gürses uzaktan uzağa bir gülsen yeter.Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1089
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 58
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Kara..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster