Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ekim '08

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
802
 

E-günlükte ikincilik ve yine bilimsel araştırma (!) sonuçları

Yazıklar olsun bize. Kaptırdık yine birinciliği. Kıl payı ile ikinci olduk. Bu gibi olaylarda insan ülkesi ve milleti adına çok üzülüyor.

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü OECD’nin son raporunda, Türkiye, gelir eşitsizliğinin en yüksek olduğu ikinci ülke çıktı. (ntvmsnbc)

Merhaba e-günlüğüm, Dün akşam bu haberle sarsıldım ve şaşkınlığım halen gitmiş değil. Birinci olmalıydık. Kesin bir yanlışlık yaptılar. Biz şimdiye kadar bu gibi ikel konularda birincilikleri kimseye kaptırmamıştık... Çok üzüldüm.

Üzüntüm tam geçiyordu ki "Belçika’da yapılan bir araştırmada kadınların yürüyüş tarzı ile orgazm yeteneği arasında ilişki olabileceği ortaya çıktı. Buna göre enerjik ve düzgün adımlarla yürüyen kadınlar sık ve şiddetli orgazm yaşıyor." haberi ile iyice sarsıldım. İddia ediyorum, bu araştırma külliyen yanlış yapılmış ve bulgular doğru değil. Ne yaptılar? Denekleri seçip, onlara soru sordular. Doğru söyledikleri nereden biliniyor? Doğrusunu öğrenmek isterlerse kapım açık. Senelerimi verdim bu konuya. Onların üç-beş senelik laboratuvar deneyleri, yaptığım araştırmaların yanında hiç kalır. Bu uğur da araştırma ve bilim adına nelere katlandığımı bilemezler... Uygulamalı araştırma notlarımı ve bildiklerimi açıklamayı teklif ediyorum. En ufak bir sapma olursa na mertim. Bir daha tekrar ediyorum. Bu araştırma tamamen yanlış, hakikatle ilgisi yok. Derhal kadınlardan özür dilemeliler... Üstelik bende Erkeklerle ilgili araştırmalar da var, ama o araştırmaları, uygulamalı yapmadım... Pek güvenilir olduğu söylenemez.... İpucu: Kadının seks yapışı ve yatağı, yürüyüş tarzı ile ilişkilendirilebiliyor, ama orgazmı değil...

Boss'u gezdirirken uzun zaman sonra yine belalı ile karşılaştık. Bir yerlerde oturup bir şeyler içmeyi teklif etti ama Boss imdadıma yetişti. Havlayarak "hayır olmaz" dedi. Bende başımı sallayarak destekledim. Sinirlendiğini yüzünden anlamak çok kolay. İstediği olmayınca, kontrolü kaybedince çok sinirleniyor. Bu sefer kendini tutmayı becerdi ve kısa bir süre birlikte yürüdük. Hep o konuştu. İşinden, arkadaşlarından, yalnızlıktan söz edip durdu. Ben de ara sıra "hı hı" demekle yetindim. Sonra ayrılıp hızlı adımlarla uzaklaştı.

Değerli e-günlük; dün gece hava bayağı serindi ama, ben sıcaktım. Böylece ılık bir ortamda Boss ile gezimizi tamamlayıp, (belalıdan kurtulup) masamızı kurup demlendik. Boss her zaman ki gibi rakıyı elinin, şey pardon, patisinin tersiyle itti. Arkadaşımın annesi rahatsız olduğundan onu da hastaneye kaldırmışlar ve arkadaşım onun yanına gitti. Ameliyat olması gerekiyormuş. (Annelere bir şeyler oluyor bu aralar) Ben de yalnız başıma evde uslu uslu oturdum.

Sabah yine kargalarla işe geldim. Bir karga dazlak kafamı, asfalttan daha sert sanarak yukarıdan ceviz attı. Tutturamadı ama, ben onun için cevizi kırıp bıraktım. Afiyetle yedi. Böylece bu güne de, erkenden bir iyilik yaparak başladık. Güne iyilikle başlayınca, o gün iyi geçiyor.

Elmar yine okuldan sonra yanıma geldi. Okulda çok yorulmuş. (kızları kaldırmaktan) İşte balet olmanın zor tarafları. Bir de okulda kıdemli ve yetenekli iseniz, gösteri yaparken tek tek kızları havaya kaldırmanız gerekiyor muş... (Elmar dedi) Ben de ona "bak ben yoruluyor muyum hiç? Bir de genç olacaksın, her şeyin bir formülü vardır, öğren" dedim, çok güldü...

İyi akşamlar e-günlüğüm; Sende yemişsindir yemeğini nasılsa. Aç olsak oynayamazdık ama, tok karnına oynayabiliriz.

Oyundan önce seni göndereyim de ayrı ayrı oynayalım. Nasılsa yarın yine yazışacağız... Hoşçakal

Biliyor musun? Günde 8-10 bardak su içmek, sırt ve adele ağrılarını azaltır mış... (reklamlar)

Güzel söz: "Fırsatlar, iyi odaklanmış zihinlerin değerlendirebilmeleri içindir..." Louis Pasteur (fırsatı bulsak değerlendireceğiz de...)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Anlaşılan siz de buranın raconunu öğrenmişsiniz :)

shalimar 
 23.10.2008 23:42
Cevap :
bilmem, öğrenmiş miyim?  24.10.2008 8:17
 

fakat bu blogunuzu begenmedim doğrusu, içime sindiremedim nedense. Şu orgazm haberi iyi geldi sizlere, blogda kaç kişi bu konuya değinmiş. Bu kadar ilgi çekecek neyi vardı anlamadım ama size yakışmadı sanki. Yani kişiliğinizi bilmiyorum ama yazdıklarınızı takip ettiğim kadarıyla bu konu size göre değildi. Kadın, yürüyüş, orgazm, tecbürebeler, sınamalar... Biliyor musunuz bence o kadar bilmiyorsunuz. İddanız asılsız.

dualyena 
 22.10.2008 20:52
Cevap :
Bloglarımı birileri beğensin veya beğenmesin diye yazmıyorum. Bu konuyu kimler yazmış, onu da bilmiyorum. Bloglarımda birden fazla konu ve günlük yaşam notlarım var. Kime neyin yakıştığı , kimin neyi bilip bilmediği ise sanal ortamda değil gerçek yaşamda belli olur. İyi takip ederseniz Genelde bloglarımda işlediğim konulara yaklaşımım ironiktir. Mutlu ve huzurlu yaşamlar diliyorum Saygılarımla  23.10.2008 8:28
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 512
Toplam yorum
: 333
Toplam mesaj
: 43
Ort. okunma sayısı
: 547
Kayıt tarihi
: 06.02.08
 
 

Bir varmış, bir yokmuş... Sağlık, huzur, mutluluk. Başka hiç bir şeye önem vermem bu hayatta. Bu yüz..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster