Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1985 doğumluyum ve geçmişte yaptığım işlerle ilgili her bilgiyi önceki adımlarda sizlerle paylaştım. Özetlemek gerekirse; 2010 yılında yüksek lisanstan mezun olduktan sonra "Benden en iyi ne olur?" sorusunun cevabını aramaya başladım ve çocukları aşırı sevdiğim için TEGV'de gönüllü olarak etkinlik vermeye başladım. Bu arad..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Son.

"tüm acılar sevdiklerden armağan" ... sevmediklerden kalanları çabuk unuturuz da ondandır sanırım değil mi??

21 Kasım 2010 13:03
12 Eylül anıları

yaşım 25, bu yazdıklarınızın hiç birini yaşamadım. ancak okurken benim dönem çocukluğumu hatırladım... emeğinize sağlık... devamını heyecanla bekliyorum. kısa ya da uzun yazmanız önemli değil, siz içinizden geldiği gibi, geldiği kadar, geldiği zaman yazın ama yeter ki bizimle paylaşın... Saygılarımla...

05 Kasım 2010 11:49
Yazmak zor zanaattır...

Merhaba Rıza Bey… Yazarken silme şansımız olduğu için şanslıyız ancak yazma zanaatını becerebildiğimiz için yazdım ben bu yazıyı. Evet, yaşarken maalesef başımızdan geçen olayları değiştirebilme, zamanı geriye çevirebilme gibi bir lüksümüz yok. Ancak biz bu sayede öğreniyoruz yoksa nasıl birikirdik hayata? Yoksa “tecrübe” diye neye derdik her şeyi doğru yapsaydık? Ya da sizce öğrenebilir miyiz başka türlü? O, “derin zorluklar” diye adlandırdıklarınız, hayata gard almamızı sağlamıyor mu aslında?

27 Ekim 2010 02:52
 
Toplam blog
: 57
Toplam yorum
: 93
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 868
Kayıt tarihi
: 24.10.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster