Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Baharla gelmişim dünyaya, nisanın 5’inde gözlerimi açmışım hayata... Her yer rengarenk, mis kokulu ebruli çiçek açmış o zamanlar... Ondan galiba hep ebruli bir resim çizerim kendime... Uzun zamandır sadece kendime yaziyorum, sanırım ortaokul yıllarımda başladı; bir kağıt aklığına dökmeye başlayalı içimi... Belki de so..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Canın mı yanıyor, bırak yansın

canım yanıyor, yüreğimde inceden bir sızı... ağlıyorum günlerdir, içimden ağlamak geçiyor...ne yaşarsam yaşayım tek isteğim bitmesin di...sen hep yanımda ol istedim, dizlerinde uyuyayım, kolların beni sarsın istedim...gitme istedim... ve gittin...neden bitti, içimden ağlamak geçiyor, gözyaşlarım dinmek bilmiyor...ne yaşarsam yaşayım hep yanımda ol istedim.

15 Eylül 2010 00:37
Kuğuluda cuma...

"ördeklerle kuğular kadar farklıyız birbirimizden..."o kadar yakin...biliyorum, biliyorsun işte, o kadar farkliyiz ki birbirimizden, o kadar çok yakınız ki, bizi birbirimizden uzaklaştıran yakinliğimiz...ve uzaklaştıkça ben senden, yaprak döküyor dallarim... ölüyorum.... kuğulu parkta sevdam,sen yoksun ya çirkin ördek yavrusuyum hayatin... seni bekliyorum alsin beni hayat oyununa....kuğu ya dönüşsün sevdamız...

27 Nisan 2010 00:47
Bana bitmeyen bir şey söyle

kum saatindeyim, kum lar parmaklarım arasından kayıp gidiyor, ince ince sızlıyor avuçlarım ve ben kendimi bırakıyorum kum lara, akıp gidiyorum hayat(d)a(n)... CEMAL SÜREYA nın dizeleri kulaklarımda "her ölüm erken ölümdür biliyorum tanrım ama,ayrıca, aldığın şu hayat fena değildir... üstü kalsın... "

13 Nisan 2010 19:08
 
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 52
Toplam mesaj
: 32
Ort. okunma sayısı
: 733
Kayıt tarihi
: 24.02.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster