Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1964 KIRKLARELİ doğumluyum. Eğitim kökenli olmakla birlikte 17 yıldır yurtdışında eğitim dışında restorant işi ile ilgileniyorum. Eşim pedagog ve iki oğlumla birlikte duyarlı bir aile olarak yaşamaya çalışıyoruz gurbet ellerde. Bu yüzden hem Avrupanın hem de Türkiye'nin güzelliklerini ve tezatlıklarını elimden geldiğince yazılar..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Unutulmayana

Bizim hanim sair olmus, eline agzina saglik cok guzel olmus canim...

11 Kasım 2008 13:23
Sana bu siir...

Büyüyorlar o küçücük bir kedi gibiydi doğduğunda. Narin daha dün gibi, tabi annesi bütün sıkıntılarını çekerken onun dünyaya gelişini görmek benim için çok mutluluk verici bir şeydi. Hep takılırdım, göbek bağını ben kestim diye. Kaanımız çok akıllı ve güzel büyüyor ve biz Kaanı da Anılı da çok seviyoruz. Nice mutlu yaşlara hep birlikte, babişkom.

31 Ekim 2008 14:33
Aktütün

Eğri oturup doğru konuşalım. Bu teknolojik çağda 350 teröristin bu kadar büyük insanlık dramını yapacakları önceden haber almayan bir istihbaharat örgütün yoksa, o zaman devletin başında oturanlar görevlerini iyi yapmıyorlardır. Devlet yönetmek öyle çıkar hesapları içinde olup kürsülerden bağırıp çağırmakla olmuyormuş demek. Bütün bunları beceremezsen büyük devlet olamazsın. Hele hele ikinci Atatürk hiç olamazsın. Tabii bizimde kızıp şapkamızı çıkaracağımız an gelir ama o zaman iş işten geçmiş olur. Saygılarımla.

05 Ekim 2008 18:20
 
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1925
Kayıt tarihi
: 19.08.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster