Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Eylül '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1803
 

Ekim Ayının Astrolojik Göstergeleri

Ekim Ayının Astrolojik Göstergeleri
 

ROMANTİZM RÜZGÂRLARI ESİYOR!

17 Ekim’e kadar Merkür, 14 Ekim’den itibaren Venüs, 22 Ekim’den itibaren Mars terazi burcundan geçiş yapacağı ve 19 Ekim’de terazi burcunda yeniay olacağı için bu ay yüksek düzeyde romantizm, aşk, sanat, denge, uyum ve adalet enerjisi taşıyor. İkili ve sosyal ilişkilerin ön planda olacağı bu ayda yeni ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Özellikle Venüs ile Plüton arasında olumlu etkileşim olan 03 Ekim’de ve Terazi burcu yeniayı sonrasındaki günlerde ilişkiler açısından avantaj kazanabilirsiniz. Venüs’ün olumsuz etkileşimlerinin olduğu 05, 08 ve 28 Ekim tarihlerinde ise; ilişkilerinizde zorlanmanız söz konusu olabilir.

 

İletişim, haberleşme, ulaşım, ticaret vb ile ilişkili olan Merkür 17 Ekim’den itibaren akrep burcuna geçiş yapacak. Düşüncelerinizin derinleşeceği ve kararlarınızın daha sağlam temellere oturacağı bir süreç başlayacak. Özellikle 18 ve 24 günlerinde alacağınız kararlar ve imza atacağınız sözleşmeler ileride hayallerinize ulaşmanızı ve kazanç elde etmenizi sağlayabilirler. Merkür’ün olumsuz etkileşimlerinin olduğu 09 ve 15 Ekim günlerinde karar alırken çok daha temkinli olmalısınız.

Harekete geçme, girişim, mücadele ve öfke yönetimi ile ilgili olan Mars 22 Ekim günü olumsuz yerleşimde olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Ay sonunda bazılarınız inisiyatif kullanmakta zorlanabilir ve kendini yön kaybetmiş hissedebilir. Mars ile Satürn arasında olumsuz etkileşim olan 11 Ekim gününde ise, pek çoğunuz kendini engellenmiş, kısıtlanmış ve karamsar hissedebilir. Önemli girişimleri bugüne denk getirmemekte fayda var. Yönetim, liderlik, yaratıcılık vb ile ilişkili olan Güneş ise; 10 ve 19 Ekim günlerinde olumsuz etkileşimler içinde olacak. Bu tarihlerde hayatınızı ve kariyerinizi yönetmek ile ilgili sorun yaşabilirsiniz. Ayın en önemli transiti ise; 10 Ekim tarihinde Jüpiter’in akrep burcuna geçişi olacak. Bereket, bolluk, şans, para, abartı, kibir vb ile ilgili olan Jüpiter bu burçta yaklaşık bir yıl kalacak. Etkilerini merak ediyorsanız Youtube kanalından videolarımı izleyebilirsiniz. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 49
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 4115
Kayıt tarihi
: 27.01.12
 
 

25 Ocak İstanbul doğumludur. Alman Lisesi'nden mezun olduktan sonra başladığı lisans eğitimini İs..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster