Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Kasım '07

 
Kategori
Dostluk
Okunma Sayısı
418
 

Elektrik

Elektrik
 

Etkileşim, evet etkileşim bunun anlamını kavramak için bunu gerçekyen yaşamak gerekir. Hiç tanımadığımız birine nasıl elektrik duyarız, bunun aslı astarı nedir yoksa abartı unsurumudur diye bir paylaşırsak bunu, bence bu neye benziyor biliyormusunuz hani bir zamanlar elektriğin bulunması gibi zor bir buluş. Bunun genelikle orta yaş grubuna hitap ettiği düşüncesindeyim. Nedeni basit; iyi bir paylaşım, olgunluk ve duygusallıkla ortaya çıkan bu kavram ardında da kocaman bir iz bırakıyor. Gerçekten insanlar kendi dünyalarında o denli yalnızlar ki, bunu ciddi manada anlamak ve yaşamak da o kadar çetin. İç dünyamızda kaç kişiye yer verebiliriz ki?

Zaman zaman şöyle gözlerimi kapadığımda çizgi ötesine gittiğimde, gerçekte kendimizi ne denli yorduğumuzu ve omuzlarımızda yıllarca taşıdığımız yükün ne denli ağırlaştığını düşünüyorum. Sanırın dünyanın devranı bu ve hep sorumluluklarla bocalanıp durmak. Sonra yeni birini tanırsın özel olduğunu düşünürsün ve bir müddet sonra oda terkeder seni. Birde gerçekten ciddi birileri olduğunu düşünürsün hep ama hayat o kadar aldatmacayla dolu ki güvensizlik kol gezer olmuş.

Günümüz ilişklerinde ben herkesten dürüstlük bekliyorum ve şuna inanıyorum; dürüst biri doğru söylediği müddetçe kazanır ve riya her zaman bir yıkımdır. Gelin bizde dürüst olanlardan olalım.

Sevgilerimle


Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 874
Kayıt tarihi
: 18.06.07
 
 

Delice biri, aşka inanan zaman zaman hayatı tiye alan deniz tutkunu işte kısaca...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster