Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Nisan '15

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
318
 

Elifname okurlarıyla buluşuyor

Elifname okurlarıyla buluşuyor
 

ELİF GİBİ SEVMEK VE AŞKA AŞIK BİR RUHA SAHİP OLMAK , AŞKIN GÖRÜLMEMİŞ HALİYDİ SEVDALI BAKAN GÖZLERİN GÖREBİLDİĞİ


Şair ve Yazar Baki Evkaralı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Ellerim Sen Kokuyor Sevgili” isimli kitabı çıkarıp kimsesiz çocukların eğitimine katkıda bulunurken, aynı sene  “Seccadem, Aşkım Ve Ben” isimli kitabıyla aynı amaç doğrultusunda Kuran talebelerine vakfederek bir yılda iki kitap çıkarmıştı. Uluslararası kitap fuarlarında imza günlerinden Denizli'yi temsil eden yazarımız, her türlü olumsuzluğa rağmen vazgeçmemiş, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmişti.ben2
Türkiye genelinde sevgiyle karşılanan değerli Denizlili yazar, “Elifname” isimli çalışması “hayata aşkla dokun”  sloganıyla Hayat Yayıncılık tarafından tekrar Türkiye geneline okurlarının karşısına aşkla çıkıyor.
Aşka âşık bir ruhla kaleme alınan kitap, aşka dair başka bakış açısıyla en kısa zamanda tüm seçkin kitapçılarda raflarda yerini alacak.KİTAP1 (2)
İzmir kitap fuarına yetiştirmeye çalıştıklarını belirten yazar, bu çalışma ile kişilerin kalbine aşkla dokunup sevgiyle fethedeceğini söylüyor.
“Memleketimin gelecek nesillerine güzel örnek olmak dileğiyle sürdürülen yaşamda beni en çok memleketimin desteksizliği üzdü. Oysa ben memleketimin güzelliklerini ve değerlerini Türkiye genelinde Serinhisar’ı tanıtmak sevdasıyla çalışmalarıma yön vermiştim. Niyet halis olunca yüce Rabbim elbet tüm kilitli kapıları açıyor.FB_IMG_1433166786717Bundan sonra nitelikli ve etkin çalışmalarımı tüm hızıyla, güzelliklere imza atıp sürdürürken, başka yerlerde üretmek, başka kişiler için üretmek zorunda kaldığım için de üzüntüm ağırlaşıyor. Ama şimdi milyonlara ulaşacak bir çalışmanın içerisinde yer almak onurunu yaşıyorum. Ardıma bakmadan ilerlerken, artık kişilerin bu çalışmalarının değerini anlamasını beklemiyorum. Zaten ışığı ve ateşi gören pervane gibi geliyor, değeriFB_IMG_1433165850269anlayanlar değerlendiriyor. Denizli’nin üreten bir evladı olarak kalmaktan onur duyacağım, nerde olursam olayım. Yeni çalışmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Büyüklerimden dua bekliyorum. 18 Nisan ve 19 Nisan 2015 tarihinde saat 11.00’de 20. İzmir Kitap Fuarı’nda olacağım, İzmir de yaşanayan Denizlililerin beni yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Bütün kitapsever halkımızı Sokak Kitapları Yayıncılık standında Salon 2 stand 109 D’ye bekliyorum. ”

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 122
Toplam yorum
: 30
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 676
Kayıt tarihi
: 13.03.14
 
 

1979 yılında Denizli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Serinhisar ilçesinde tamamladıktan son..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster