Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Şubat '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
484
 

Emanet bıraktım size....

Emanet bıraktım size....
 

.........


Milliyet Blog'da yazmaya başlayalı bir yıl oldu. Bu süre içinde ikiyüz küsür yazı yazdım. Rakamlarla pek ilgilenmediğim için açıkcası oranları da bilmiyorum. Yazma tutkumu artık hepiniz biliyorsunuz. Asla terk edebileceğim bir şey değil.

Son günlerde çok ara verdim. Bundan sonra daha çok ara vereceğim. İsteyerek değil tabiki, zorunlu olarak biraz da bu aralar. Tıpkı hayata ara verir gibi. Yeni bir hayat beni bekliyor. Yeni bir çevre, iş, şehir, ev, insanlar, ağaçlar, sesler, hava...

Her zaman inandığım bir şey vardır. Hiçbir şey bizim elimizde değil ve her zaman, her yerde yeni bir hayat vardır. Ben şimdi yeni bir hayat kurmaya gidiyorum. Sancılı bir karar aşamasından sonra, yüzümü yeniye ve bilmediğime döndüm.

Eminim yazacak çok şeyim olacak. İlk günler tek sığınağım, can dostum yazılarım olacak. Sizlere ulaşması çok zaman alabilir. Kısa zamanda bir bilgisayar almam gerekiyor.

İşten değil de bu yeni hayattan korkuyorum ben. Tekrar çabalamak, yeniden bir hayat kurmak gözümde büyüdükçe büyüyor. Ufaklık karşıma geçip, '' Heeeeyyyyy saçmalama!!! Sen herşeyi yapabilecek güçtesin. Belki hayallerin oradadır. Bu senin kaderin, bu muhteşem .... '' gibi bir sürü şey söylüyor. Ben ne kadar gücüm yok desem de, o şen çocuklar gibi.

İlginç olan bir şey var. Blog da bunu yazmayı hiç düşünmedim. ''Bırakır giderim. Kim anlayacak ki'' diyordum. İçim elvermedi. Tıpkı bir sevgiliyi habersiz terk ediyormuşum gibi suçluluk duydum. Rahatsız oldum.

Yüreği temiz, kalemi güçlü, sözü doğru gönül dostlarıma veda etmek istemedim. Belki çok uzun belki de umduğumdan da kısa bir zaman sonra, mutlaka burada olacağım. Biriktirdiğim yazılarım olacak. Gözlemlerim, tasvirlerim, yeni kahramanlarım olacak.

Ben gelene kadar Ufaklık size emanet. Belki arada bir yazılarınız da, satır aralarında dolaşır. Gitmesi zor oluyor...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

doğan gün güzelliklere gebe. Güzel bir geleceğin ilk adımlarını atmış olman dileğiyle ufaklık, herşey gönlünce olsun. Sevgiyle...

Tülay TERZİOĞLU 
 06.02.2008 22:07
Cevap :
Teşekkürler,sevgiler.  07.02.2008 8:20
 

İnşallah bizim memlekete geliyorsundur da,sana turizm dersleri veriyor oluyorumdur.(Ne demöekse) Birinci dersimiz (Yolda yürürken sırt çantası ile kaybolmamak) Eee,bir insan düz yolda,gündüzleyin kayboluyorsa,ikici derse hacet kalır mı? Dönünce cevapla e mi? Not: Yanında bir harita bulundur harita.

Muzaffer Cellek 
 06.02.2008 18:57
Cevap :
Bu sefer kaybolmaya niyetim yok :)) Sevgiler.Dönünce görüşmek üzere.  07.02.2008 8:20
 

Her zaman az ve öz yazdın. Sıkmadın. Sürükleyen olmayı başardın. Umarım ayrılığımız fazla uzun sürmez. sevgiler. Ali Nail.

Ahmet Güüreşçioğlu 
 06.02.2008 2:35
Cevap :
eĞER ÖYLEYSE, NE GÜZEL YAZMIŞIM BEN :) tEŞEKKÜRLER.gÖRÜŞMEK ÜZERE SEVGİLER.  06.02.2008 10:59
 

Dönüşün muhteşem olsun,Kendine iyi bak.sevgiler

ay.şe 
 05.02.2008 22:31
Cevap :
Teşekkürler,sevgiler.  06.02.2008 8:33
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 265
Toplam yorum
: 1206
Toplam mesaj
: 135
Ort. okunma sayısı
: 618
Kayıt tarihi
: 15.01.07
 
 

1974 İstanbul doğumluyum. Yüksekokul mezunuyum. Bursa'da yaşıyorum. Her zaman yazıp defterler, aj..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster