Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Kasım '11

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
718
 

Emekle oynamak

Emekle oynamak
 

Arka Sıradakiler Umut


Çok kısa tutacağım bu sefer yazacaklarımı… Kimseyi yormayacağım, sıkmayacağım… Tilkilerim de susacak… Sadece ben konuşacağım…

Saygı gösterilmesi gereken bir emek varsa bu suiistimal edilemez, yadsınamaz. Ve konu gençlerle ilgili ise hiç susmamak gerekir.

Arka Sıradakiler Umut dizisi insanlar yeni yeni alışmışken bitirilmeye çalışıyor. Ki burada biten dizi değil oradan ekmek yiyen teknik ekip ve oyunculardır. Yüzlerce dizi çöpe atılırken susmaya değer mi? Hem bu olay seyirciler yüzünden değil; saçmalıktan başka bir şey olmayan reyting, dizinin bizzat yapımcısı Birol Güven ve dizinin bağlı bulunduğu Mint Production yüzünden… Kendi işine sahip çıkmayan birini utandırmak istiyorsanız lütfen http://www.tnttv.com.tradresindeki “Öneri” kısmına dizinin bu kanala geçmesini isteyin. Veya da http://www.fox.com.tr/izleyici_temsilcisiadresine dizinin bitmemesi gerektiğini yazın. Bu bir spam değildir, 10 kişiye gönderdiğinizde dileklerinizi kabul edecek veya hortumculara rant sağlayacak bir şey değil; bu “umut”unu yitirmek üzere olan gençlere yardımdır.

Sonra mı?

Sonrası size kalmış…

Saygılar efendim… 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 58
Toplam yorum
: 76
Toplam mesaj
: 36
Ort. okunma sayısı
: 864
Kayıt tarihi
: 24.09.06
 
 

Tuti mucize-i guyem ne desem laf değil, çerh ile söyleşemem ayinesi saf değil! Ne acayip... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster