Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Eylül '17

 
Kategori
Tıp
Okunma Sayısı
6511
 

Enerji, frekans ve titreşim yasası

Enerji, frekans ve titreşim yasası
 

Quantum biofeedback


Bilim insanları, her canlının bir frekansa sahip olduğunu ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor.
 
“Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur o gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir. Bu fiziktir.” Albert Einstein
 
‘’Eğer evrenin gizemini anlamak ,istiyorsanız; enerji, frekans ve titreşim yasalarıyla düşünün’’ Nikola Tesla
 
Manyetik Biorezonans ile Biofeedback yöntemlerinin kuantum fiziği prensipleri ile harmanlanmış hali olan ve bir bilgisayar yazılımı aracılığıyla çalışan “Quantum Biofeedback Enerji Tıbbı Sistemi” temelini Antik Mısır, Hindistan ve Çin tıbbı’ndan almaktadır. İnsanların ve maddelerin elektromanyetik titreşimlerini kullanarak etki eden, hiçbir yan etkisi olmayan, kanıtlanmış, ağrısız ve ilaçsız, non-invaziv (kansız), biolojik bir yöntemdir.
 
Quantum Biofeedback Cihazının temeli, vücutta fonksiyonel olarak bozulmaya başlamış ya da sapmaya uğramış titreşimlerin dengeye getirilip düzeltilmesi ve kişinin enerjetik alanının yeniden programlanması için ezoterik ve okült metotların ileri teknoloji ile biraraya getirilmesine dayanır.
 
Quantum Biofeedback ile iyileşme, insanı hem fiziksel düzlemde hem de zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutta ele alarak kişinin belirli titreşimlere uyumlanması, ya da belirli frekansların vücuda tanıtılması veya aktarılmasını kapsayan bir süreçtir. Sistem, bireyin hayatının pek çok farklı düzleminde olumlu yönde değişimi başlatma ve devamında kullanılmaktadır. Bu yöntem ile genel sağlık durumun iyileştirilmesi ve yaşam enerjisinin dengelenmesi sağlanmaktadır.
 
Quantum Biofeedback Cihazı; “Bilinç Arayüz İşletim Sistemi“ olarak çalışır. Cihaz danışanın bilinçdışındaki biolojik enformasyona saniyenin 1/1000'i hızında ulaşır ve bu bilgiler üzerinden terapi uygular. Batı tıbbı sadece semptomları gidermeye yönelik çalışır, hastalıkların sebepleriyle ve kaynağıyla ilgilenmez. Tıbbi tedavilerin çoğu, sorunu yokmuş gibi görmeye çalışarak , semptomları gidererek, hastalıgı ve belirtileri bastırarak sağlıklı hissettirmeye çalışmaktan ibarettir. Tansiyon, kolesterol, şeker hastalığı tedavisi; hepsi bozulmuş değerleri ilaç aldığı sürece normale getirmekten ibaret, ilaç almadığında hastalık hala oradadır. Holistik yaklaşım, iyileşme sağlamayı; bir dizi dönüşüm olarak kabul eder. Hastalıkları birer mesajcı olarak görür. İyileştirilmesi gereken durumların daha derindeki bilinçaltı travmalar, çatışmalar, uyumsuzluk ve düzensizliklerden ileri geldiğini dikkate alır ve sorunun ana kaynağıyla ilgilenir. Bunu yaparken bireyin sorumluluğunu ortaya çıkarır ve kişiye daha sağlıklı seçimler yapması için yollar sunar. Bu anlamda holistik hekim, bir simyacı gibi danışanın dönüşümüne rehberlik eder; davranışçı ve bilişsel psikoloji ekolleri ile el ele yürür.
 
Quantum Biofeedback yöntemi ile yapılan enerji tıbbı uygulamaları, temel olarak hastalıkların fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal seviyelerden herhangi birinde var olan blokajlar ve dengesizliklerden kaynaklandığı fikrine dayanır. Yaşamsal akıştaki blokajlar ve düzensizlikler bir hücrenin, organın, sistemin ya da enerjetik bedenin titreşimini düşürür. Düşük titreşimler sonucunda hastalıklar ortaya çıkar. Vücuttaki enerji kanallarından birinde var olan blokaj sistemin bütününün işleyişini aksatacak yönde etki gösterir. Bilinçdışı, yaşam enerjisi akışına olan ilk müdehalenin dahi farkındadır. Dolayısıyla sağlık durumunun en iyi koşullarını elde etmek ve sürdürmek için tüm gerekli olan, bilinçdışı ile sözsel zihin arasında bir bağ inşa etmektir. Cihaz, diğer biorezonans cihazları gibi uyarımları öncelikle bilinç seviyesine değil bilinçaltına yollar böylece doğru sonuçlara hızla ulaşır.
Cihazın basit kullanımı akıştaki engelleri ortadan kaldırmak ve kişinin yaşam enerjisini doğru kanallara yönlendirmek; zihinsel, duygusal ve ruhsal dönüşüm aracı olarak kullanılmaktadır.
Terapi süresince baş, el ve ayak bilekleri ile cihaz arasında bağlantı kabloları takılı konumdadır. Seanslar yaklaşık bir saat sürmektedir. Seans sıklığı ve sayısı danışana göre planlanmaktadır.
 
Dr. Sıla ÖZDEMİR
 
Kemal Alkan bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 571
Kayıt tarihi
: 10.09.17
 
 

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Uzman Doktor. Academy od Memphis/doctor Alanlar: Tıp, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster