Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bütün canlıları seven, kendi penceresinden yaşamı anlamaya çalışan, onlardan bir şeyler öğrenmek isteyen, öğrendiklerini aktarmaya çabalayan bir emekli. 1970 senelerinin başında Almanya'da 'Doğa ve Çevrecilik' üzerine eğitim, akabinde bu konuda çalışmalara başladım. 30 senelik çalışma hayatım emeklilikle noktalanınca anı ve tecr..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yatıra geldiler külotlarını çıkarıp dilek dilediler...

Allah mizah yazarlarina kuvvet versin.Bu devirde en zor yazim sekli olsa gerek. Bir kagit parcasina bunu okuyan Esektir yazin, "arapca olsun" atin yol üstüne. Gördüklerinizle bir kitap yazabilirsiniz. Saygilarla.

12 Ekim 2009 10:50
Acun Var mısın Yok musun'a çıkardı Christina'yı, anladık anyayı konyayı!

Süper Süper... Program hakkinda sorduklarinda ne demisti?

21 Ekim 2008 15:41
Hormon mu tehlikeli ilaç mı tehlikeli?

Halk arasinda dile gelmis Hormonlu kelimesi.Keske köylümüz bu kadar teknolojiye sahip olsada hormonlu gida maddesi yetistirebilse onun maliyeti o kadar yüksek ki ?.. Geleim ilac konumuna biraz dikkatli olarak haberleri okusak hangi ürünler geri döndügünü.Ve ithal edilen sebzelerde aranan normlardan farkina varabiliriz. Örnegin kocaman bir cilek gördügümüz zaman hemen onun hormonlu oldugunu düsünüyoruzda onun zamaninda gen teknikle yetistirilmis/yaratilmis oldugunu düsünemiyoruz.Bu gün Avrupa bio yiyeceklere yönelmistir.Bu gün tüketim göz önüne getirilecek olursa o da tüketilmis durumda geriye kalan yalniz etiketler.Bugün tüketici icin en saglikli care mevsimin de yetistirilmis sebze ve meyvalari almasidir.Biraz uzun oldu ama... Yazilariniza devam edin sizler gibi genc nesle ihtiyacimiz var. Saygilarla.

29 Haziran 2007 00:40
 
Toplam blog
: 271
Toplam yorum
: 97
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 1247
Kayıt tarihi
: 20.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster