Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Nisan '13

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
229
 

Ergenekoncu eşdeğer milliyetçi

Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerci'ye göre Ergenekoncular ve onları savunanalar artık suspus olmuş; Çünkü Doğan Öz'ü onlar öldürmüş. 

Aynı takdiği Akp de yapıyor. Size soruyorlar, barış içinde kan akmadan yaşamayı istermisiniz ... Sizde evet diyorsunuz. Sonra soruyorlar: "Bu hedefe ulaşmak için Apo nun serbest kalmasını gerekli görürsünüz  herhalde?" Siz hayır derseniz "Kanın daha  akmasını mı istiyorsunuz ?" dye duvara dayıyorlar. 

Aynı şelikde Hüseyin Gülerci yazı yazmış. Eğer konuşursam  o zaman ben rahmetli savcı Doğan Öz ün katline ortak sayılıyorum; Çünkü ben bir Ergenekoncuyum. Arkadaş bu kadarda partizanca olamaz ki aydın geçinenler. 

Öncelikle kim bu örgüt? Başı kim? Babadan oğula geçen bir makam mı? Ne kadar paraları var? Hani banka hesapları ? Mustafa Balbay bu örgütün neresinde? Mehmet haberal'ın Doğan Öz ün ölümünde suçu ne ?

Neymiş....Katili serbest bırakan askeri yargıtay olduğu için olayın arkasında kesin ergenekoncular varmış. Ayrıca o katili 2006 senesinde bir el bombası ile öldürmüşler. Bu el bombası Ümraniyede bulunan el bombaları ile aynı seriden olduğu ortaya çıkmış.

Allah akıl fikir versin...O katili ergenekoncular 2006 öldürmüş. Niye... Onları ele vermesin diye... Peki nasıl hepsi içerde yatıyor o zaman? Demek ki cinayet işe yaramamış.  Peki onca adam kullanmıştır bu örgüt... Onlar nerede? ASLINDA İÇERDE YATANLAR ERGENEKONCU DEĞİL. GLADYO HALA SERBEST VE ERGENEKON TERTİBİ İLE MİLLİYETCİLERİ İÇERİ ALIYORLAR.

Ergenekon diye bir örgüt yoktur. Ergenekon tertibi altında tüm Milliyetciler içeri alınmış ve alınıyor ve bu bir gladyo tertibidir.  Şimdi suçu İSPATLANAMAMIŞ insanları savunduk mu bizde kan emici darbeci oluyoruz.  Ergenekon neden çözülemiyor?! NE diyecekler ki : "Nato ve Bopa karşı olan ergenekoncu mu desinler? O zaman tüm milliyetciler terorist demeleri gerekir ki buda şimdilik sıkar. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Öncelikle yazılarınızdan yeni haberim oldu, bundan sonra daha sık takip edeceğim. Ergenokon, Balyoz, Oda Tv vs.vs.bunların hepsinin hikaye olduğu ve sahte belgeler ve CD'erle Türk Ordusunu itibarsızlaştırma ve devreden çıkartma senaryosunun bir parçası olduğu orta yerde duruyor. Ve Allah'ın sopası yok ki lafını doğru çıkarırcasına tüm dalaverelerini ve yalancılıkları ile suçlarını bir bir itiraf ediyorlar. Obama'nın Beyzbol sopasının verdiği korku ile Ordu'ya saldırıyorlar, halka saldırıyorlar, Türklüğü reddeden insanlar bunların akıl hocaları.. Selamlar, Saygılar..

cevodem1957 
 02.12.2013 19:18
Cevap :
Dürüstlüğün, amaç ne olursa olsun feda edilemiyeceğini ne dini nede sosyal tarihten öğrenememişler...Ben yeni bir şey bilmiyorum ki yazayım...yazdıklarım zaten okuyan insanın bildiği konular...o yüzden bu davada okunacak malzeme çok ama anlamak istiyen insan az... Hakikat ve dürüstlüğün egemen gelmesi dileğim ile saygılarla  02.12.2013 21:09
 

Merhaba, tabi yersek! Bu halk bunu 11 yıldan beri yedi. Artık yemiyor! Selamlar...

Mesut KARİP 
 05.06.2013 12:16
Cevap :
Saygılar ve Sevgiler  06.06.2013 11:35
 

Bence Ergenekon nesnel bir örgütlenmeden ziyade bir zihniyet davranışı.

Muharrem Soyek 
 03.06.2013 17:53
Cevap :
Laik ve Cumhuriyete sadık insanların zihni birleşimini kabul ederim...Gladyo iftirasını red ederim.Nitekim 5 yıl sonunda bir arpa boyu yol alınamadı çünkü elde tutarlı delil yok. Sağlıcakla  05.06.2013 7:06
 

Türk'ün tarih sahnesini çıkış destanı olan, Ergenekon Destanı'yla sorunları var... "Ey Türk, neden tarih sahnesine çıktın? Çıkmaz olaydın" demeye getiriyorlar, diye birkaç gün evvel yorum göndermiştim. Sayfada göremedim. Bu vesileyle ekleyelim: Katillerin bulunması bizim de dileğimiz ve beklentimiz. Doğan Öz'ün katili veya katilleri kimlerse bulunsun, adaletin karşısına çıkarılsın. Kemal Türkler'in davası neden zaman aşımına uğratıldı, Abdi İpekçi davası niçin karartıldı?... Daha bisürü karanlık iş... Bunlar neden gündeme getirilmiyor, üzerine gidilmiyor? Bu arada, aklıma geldi: "Deniz Feneri" ne oldu? Selâmlar...

İsmail Hakkı CENGİZ 
 01.05.2013 9:08
Cevap :
Kürt Milliyetciğini sponsor edenler Türk milliyetciliğini ezmek istiyorlar. Doğruların açığa çıkmasını bizde istiyoruz ama doğru olanları hapse atıp yıllarca tutuklu bulundurmak Hak aramaktan öte HAK gasp etmektir. Adnan Menderesin asılması onu yüceltti. RTE nı asmayacağız ama kovacağız. İnşallah yüce divanda yargılanacak isimler RTE, BA, AD ve HÇ adalet ve mahkeme nasıl olurmuş görecekler.  06.05.2013 11:40
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 82
Toplam yorum
: 177
Toplam mesaj
: 23
Ort. okunma sayısı
: 408
Kayıt tarihi
: 11.08.09
 
 

İlgi alanlarım muzik. İlk kez Milliyet Blog'da yazı yazmayı deniyorum, daha doğrusu düşüncelerimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster