Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Üniversite yıllarında başladığım fotoğraf sanatını iş hayatına atıldığım dönemde geliştirdim. Bir süre sonra yazı yazmaya başladım...

Paylaşmak güzel bir şey. Fırsat buldukça düşüncelerimi paylaşacağım.

360 Derece

Erhan UYSAL

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 

Bu blog yazarının şu anda bir blog önerisi bulunmamaktadır.

 
1 Eylül 1977: Aşk tesadüfleri sever

Aydın Ağbi selamlar, sen anlatırken ben dezihnimden Ankara'nın sokaklarında dolaşmaya başladım. Tunalı Hilmi caddesinden aşağıya doğru iniyorum... Hele bir de kar yağarsa akşamları dolaşmak ne keyifli olurdu. Dost kitabevinin bir arka sokağında güzel pastalar yapan bir pastane.... halen duruyormu bilmem ama bozası çok güzeldi... Şimdi Ankara'da olmak vardı... Eline sağlık. İlk fırsatta filmi seyredeceğim.

03 Mart 2011 14:56
Yeni dış politikamız; Kötüye kötülük yapma fırsatı vermek

Kaleminize sağlık. Çok doğru sözler kullanmışsınız. Devlet politikası olarak bölgenin ağbisi olmaya soyunmak büyük bi sorumluluk. Kolbastı dışında bir dans bilmeyen birisinin tango yapmaya kalkması ne kadar gülünç ve trajik oluyor ise bu rolu üstlenenin de görüntüsü aynı olacaktır. Mağdurun her zaman yanında olalım. Ama, arapların mesafeli kaldığı bir duruma biz yeni bir vizyon katamıyor isek uzak durmamız en hayırlısıdır. İsrail one minute'in rövanşını almıştır.

03 Haziran 2010 11:33
Milliyet blog yazarları profili 3

2010 yılında aktif olan yazarların toplamın % 20 si olması gerçekten düşündürücü. Ana sayfada en çok okunanlar sorgulamasında 2007 ya da 2008 veya 2009 yılında yazılan yazıların geliyor olması bence pek adil değil.Yazısını o gün yazmış ve gün içinde çok okunan bir yazıya malesef ulaşamıyoruz. varsa yoksa eski yazılar ve konu hep aynı. Umarım bu değerlendirmenizi editörlerimiz de görür ve sorgulamalarda "yeni" yazarlarında şanslı olmaları sağlanır. Bu verdiğiniz bilgiler için ellerinize ve aklınıza sağlık olsun.

20 Nisan 2010 15:28
 
Toplam blog
: 62
Toplam yorum
: 51
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 2290
Kayıt tarihi
: 10.12.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster