Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Ocak '14

 
Kategori
Ruh Sağlığı
Okunma Sayısı
106
 

Erkek egemenliği zaafı

Erkek egemenliği zaafı
 

Bu ahlaksızlıkta size düşen pay


En son François Holland itinden öğrendik insan erdemini.

Birlikte yaşadığın, eşin muamelesi görmesini istediğin kadını aldatmak içi soytarı kılığında zamparalıkta yakalan, hiç bir şey olmamış gibi pişkin pişkin ziyaretine geldiğin ülkeye etik dersi ver.

Kendilerine hak gördükleri cinsel dürtülerinin isteğini utanmadan yerine getirmek için ne makam, ne şöhret ne de, tolpumda duyduklaı saygıyı dahi bir dakikada  harcayacak kadar esir bu erkek milleti.

Dünyaya ekonomik, kültürel ve teknolojik güç olarak üstünlüğüyle saygı duyulan bir ulusun başkanı ol,burnunu her boka sokan ülkenin politikası ile neredeyse tüm insanlığın hayatları üzerinde etkinliğin olsun, sonra kalk bir asansörde iki dakikalık fırsatta bir stajer kızın cinselliğine tüm ünvanlarını harca.

Saymakla tükenmez bu etkin kimliklerin zafiyeti, tarihimizde Baltacı Mehmet paşa macerasıyla daha ortaokuldayken hepimizin aklına kazınır ve hayat boyu tek bir zampara yüzünden koca bir İmparatorluğun zaferini kaybettiğine yanar ve bu zatı dünyadaki tek örnek sanır ve fena kinlenirdik.

Büyüdük dünyadan haberimiz oldu. Erkek olduk bu esaretin türümüzün tüm erkekleri için geçerli olduğunu öğrendik.

Bu her şeye tercih edilen baskın dürtüyü tatmin için kaşı cinse güçlü, tercih edilebilir olduğunu da sergilemek için her şeyi de göze almaktan çekinmez. ve hısızlıktan cinayete kadar tüm pislikleri de yapabilirken, Dünya da kendisine zarar verecek diğer türlere üstünlük sağlamışken kalan tek vahşinin kendisi olduğunu da akıl etmez.

Ne eğitim ne öğretim ne dinler ne yasalar testestrondan daha etkili değildir ve bu kimyasal malesef bu dünya üzerindeki tüm canlıların yaşamı için en büyük tehdittir.

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 88
Toplam yorum
: 26
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 256
Kayıt tarihi
: 14.10.11
 
 

İstanbul 1946 doğumlu, gazetecilik yüksek okulu eğitimliyim. Müzik ve her türlü spor aktivitesi y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster