Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Haziran '07

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
1069
 

Erkekler evlenmeye nasıl karar verir?

Genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdi. Her birine 1000$ verdi ve "bu parayı istediğiniz gibi harcayın" dedi..

Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi: "Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!"

İkinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini, en sevdiği türden bir suru video CD ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve şöyle dedi:"Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu olmanla ben de mutlu olacağım."

Üçüncü kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir süre içerisinde para kendini ikiye katladı ve bu parayı da çeşitli yatırım alanlarında kullandı.Genç adama geri gelerek söyle dedi: "Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!"

Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir sürü kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç adama geri gelerek söyle dedi: "Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım."

Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti Karar vermek için epey bir süre düşündü düşündü. Düşündü. Düşündü. Düşündü... Ve sonunda;

Büyük göğüslü olanla EVLENDİ!


Resim: http://www.eczanegamze.com">www.eczanegamze.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Büyük göğüslü olan kız, yani 1 aylık birayı getiren kızdı,anladın sen onu :)

İlhami Arslan 
 19.06.2007 10:39
Cevap :
sevgili happyman bu düşünceyi ortaya atmanızda birayı ve büyük göğüslü bayanları sevmenizden kaynaklanıyor olmasın:)))  19.06.2007 12:00
 

Şimdi bu hikayeye ne denir ki:==

Kaya 
 18.06.2007 22:58
Cevap :
selam dersimli kardeşim,ne denir,çokşey ve hiçbirşey,ben yazdım,degerlendirme sizin takdiriniz.saygılar  19.06.2007 10:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 313
Toplam yorum
: 1049
Toplam mesaj
: 164
Ort. okunma sayısı
: 2699
Kayıt tarihi
: 15.03.07
 
 

16.10.1974 Samsun / Havza doğumluyum. Şu anda bir lojistik firmasının ortaklarındanım. İşimde ilk..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster