Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Ağustos '12

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
307370
 

Erkekleri baştan çıkarmak için her kadının bilmesi gereken 3 temel kural

Erkekleri baştan çıkarmak için her kadının bilmesi gereken 3 temel kural
 

Erkeği Baştan Çıkarma


İnsanların bazen inanmanızı istediğinin aksine erkekleri baştan çıkarmak oldukça kolaydır. Ancak erkekleri etkilemek öğrenmeniz gereken bir sanattır. İyi haber ise bu sanatı öğrenmeye hemen şimdi başlayabilirsiniz!

Erkeklerin ON/OFF düğmeleri vardır. On düğmesine bastığınızda çalışmaya başlar. Kadınların ise ses açıp kapatma düğmeleri vardır. Ses yavaş yavaş açılır. Yani kadınları baştan çıkarmak için yavaş yavaş hareket etmek ve onları yavaş yavaş tavlamak gerekir. Aradaki farkı görebildiğinizi umuyorum.

Bu arada bütün erkekler bazı çaresiz kadınların söylediği gibi işe yaramaz değildir. Aynı şekilde bütün kadınlar da sürekli kaybeden bazı erkeklerin dediği gibi çok affedersiniz fahişe değildir. Bütün mesele nedir biliyor musunuz?

Baştan Çıkarma!

İşte aşağıda beyaz atlı prensinizi kendinize aşık etmek için kullanabileceğiniz çok önemli ipuçlarını sizin için saydım.

Kendinizden Emin Olun!

Özgüven… İşte bu sevdiğim bir kelime. Bütün erkekleri dizlerinin üzerine çöktürmek ister misiniz?

Erkekleri baştan çıkarma sanatını öğrenirken KENDİNİZ üzerine çalışmaya başlayın. Eğer özgüveniniz olmazsa gecelerinizi Umutsuz Ev Kadınları’nı ya da Çirkin Betty’yi izleyerek harcarsınız, üzerinizde de 10 lira verip satın aldığınız pijamalarınız olur. Lütfen kendinizi hafife almayın!

ASLA! Bütün kadınlar güzeldir ve HER kadının kendine has bir cazibesi ve özelliği vardır. Eğer kendinizi diğer kadınlara göre daha az güzel hissediyorsanız MUTLAKA diğerlerinde olmayan özellikleriniz vardır. Unutmayın ki hiç kimse mükemmel değildir ve herkesin kendine has üstün tarafları vardır.

Günümüzde artık güzellik sadece doğuştan gelmiyor, herkes özellikle de maddi imkanı varsa güzelliği satın alabiliyor ancak sağlam karakterli kadınlar ve aslında insanlar parmakla gösterilecek kadar azaldı (bu konuya son paragrafta değineceğim). Herkesin takdir ettiği asil bir kadın gerçekten çok kıymetli bir kadındır.

Yani sevgili hemcinslerim kendinize acımaktan ve kendiniz ile dalga geçmekten vazgeçin, sağ elinizin kalbiniz üzerine koyun ve aşağıdaki cümleyi tekrar edin;
“Bugün kendimi her halimle kabul ediyorum, ben bir kadınım ve istediğim her erkeği baştan çıkartabilirim”

Görünüşünüzü Düşünün

Fiziksel olarak çekici bir kadınla muhabbet etmekten daha güzel hiçbir şey olamaz. Erkekler kendilerine iyi bakan ve görünüşlerine yatırım yapan kadınlara saygı duyarlar.

Her ne kadar anneniz asıl mühim olanın iç güzelliği olduğunu söylese de Nuh Nebi’den kalma bir saç kesiminiz varsa, içinde yüzdüğünüz kot pantolonunuz ve süpermarketten satın aldığınız t-shirtünüzü giyerseniz erkekler sizden kaçacaktır. Güzellik dıştan başlar. Eğer stiliniz ve klasınız yoksa hiçbir normal erkek size ikinci bir bakış atmayacaktır.

Saç kesiminizi daha sık değiştirin ve eğer mümkünse saçlarınızı uzatın. Uzun saçlar kadınsılığın tipik özelliklerindendir. Daha seksi ve gösterişli kıyafetler satın alın. Yaz aylarında kısa etekler giyin bu da kadınsılığın bir göstergesidir. Ve gardırobunuzdaki erkeksi kıyafetlerin hepsini yakın. Erkekler kadınların erkek gibi giyinmelerinden nefret ederler.

Unutmadan size bir ipucu vereyim. Farklı farklı parfümler edinin. Her randevuda farklı parfümler süren kadınlar erkekleri fazlasıyla etkiler.

Sıradışı Bir Kadın Olun

Sıradışı olan yani nadir bulunan her şey pahalıdır. Ne kadar sık görülür, ne kadar çok konuşur, ne kadar çok şey şey yaparsak o kadar sıradan görünürüz. Eğer bir grubunuz varsa bir süre uzaklaşın göreceksiniz ki insanlar sizin hakkınızda daha fazla konuşacaktır. Hatta size daha çok imreneceklerdir. Yokluğunuzu yaşatın, böylelikle değeriniz yükselir.

Psikolog Robert Cialdini “Etkileme ve İkna” adlı kitabında “kıtlık değeri” prensibinin nasıl bir kitlesel ikna silahı olarak kullanıldığından bahsetmektedir. Aynı psikolojik taktik erkekleri baştan çıkarma da da mükemmel işlemektedir. Yani bayanlar, yokluğunuzu bir silah olarak kullanın.

Kendinizi nadir bulunan özel bir kadın kılın. Bütün ilgi çekici erkekler sıradan ve her zaman her yerde karşılaştıkları kadınlardan uzak dururken ortalarda pek gözükmeyen, sıradışı ve gizemli kadınlara karşı koyamazlar.

Diğer bir değişle etkilemek ve baştan çıkarmak istediğiniz erkek sizin özel bir kadın olduğunuzu düşünmeye başladığı anda hedefinize ulaşmışsınız demektir.

“Romeo ve Juliet” mesela bu konuda en çok bilinen hikayedir. Aileler iki aşığın birleşmesine ne kadar karşı çıkarlarsa onlar birbirlerine o kadar bağlanmışlardır.

Böyle bir durumda, yani yokluk hissettiğimizde istediğimiz kişiye çok daha fazla odaklanırız ve ona ulaşabilmek için elimizden geleni yaparız.

Bu ikna prensibini kullanın ve ona sizi tavladığı ve elde ettiğini hissini asla vermeyin.

Kayıtsız Kalarak Bir Erkeği Nasıl Baştan Çıkaracaksınız?

İşte  yıllardır doğru cevabı bulmak için uğraşıp duruyorum. Doğru cevap ise şudur, eğer erkekleri baştan çıkarmak istiyorsanız önce kendinizi baştan çıkarmanız gereklidir!

Sonra iletişim, güven ve en sonunda da baştan çıkarma tekniklerinde ustalaşmalısınız.

İlaveten her istediği erkeği elde eden bir kadın gibi hissetmeli ve öyle davranmalısınız. Göreceksiniz ki çok kısa bir süre sonra bu sizin için çocuk oyunu haline gelecektir.

Bu kitapta, dürüst olmak gerekirse sizi erkekleri çiğ çiğ yutan bir karadula çevirecek şeyler anlatılmıyor. Eğer beklentiniz buysa…

Bu kitapta çok daha fazlası anlatılıyor.

Eğer her istediği erkeği elde edebilecek bir kadın olmak istiyorsanız;

Özgüveninizi artırmalı

Kişiliğiniz üzerinde çalışmalı

Başkalarıyla iletişim konusunda uzmanlaşmalı

Dış görünüşünüze dikkat etmeli

Ve son olarak baştan çıkarma tekniklerini öğrenmeli ve size uygun olanları uygulamalısınız.

Yukarıda sözünü ettiğim kitaba göz atmak isterseniz  www.erkegietkilemeninyollari.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 17
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 25010
Kayıt tarihi
: 02.12.11
 
 

“Le Bruyere, bir yerlerde, ‘yalnız olmamak gibi büyük bir mutsuzluk!’ der. Kendi kendilerine katl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster