Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Kasım '15

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
780
 

Erkekleri etkilemek kolaydır ya sonra?

Erkeklerin kadınlardan kolayca etkilendiklerini, zaten bir kez etkilendikten sonra hiç bırakmadıklarını sanan çok büyük bir kadın kitlesi var. Bu kadınlar sanıyorlar ki biraz makyaj yapıp biraz da üstlerine çeki düzen verdiklerinde bütün erkekler peşlerinden koşacak, inanılmaz teklifler alacaklar. Evet haklılar da belki büyük bir erkek kitlesi peşlerinden koşacak. Peki ya sonra? Bu erkekler kim olacak, yaşamak istedikleri şey ne kadar kaliteli olacak, en sonunda yine üzülen taraf kadın olmayacak mı?

O yüzden erkekleri etkilemenin yolları önemli bir mevzu. Şunu baştan söyleyelim ki bu yol sizin yolunuzdur ve ne kadar temiz tutarsanız o kadar temiz bir ilişki yaşarsınız. Etkilemek için uyguladığınız taktikler ne kadar kaliteliyse o kadar kaliteli bir erkeği etkilemeyi başarırsınız. Hepsinden de önemlisi dünyadaki tüm erkekleri etkilemeyi başaramazsınız. O yüzden kendi hedef kitlenizi iyi belirlemelisiniz.

Araştırmalar gösteriyor ki en uyumlu birliktelikler ortak amaçları olan insanlar arasında yaşanıyormuş. Demek ki sizinle deyim yerindeyse aynı havayı soluyan bir erkeği etkileme şansınız çok daha yüksek. Bu amaç illa ulvi bir amaç da olmayabilir. Ortak zevkler de olabilir, dans etmeyi sevmek, gezgin ruhu olmak gibi. Çünkü ortak zevkleriniz olan kişi sizi diğer herkesten daha iyi anlayacak ve başkalarına saçmalık gibi gelen şeyler ona çok sevimli gelecektir.

Ortak zevklerin bir erkeği etkilemenin yollarından biri olduğuna değinmişken bir de zıt kutupların birbirini çekmesi meselesine değinelim. Biliyor musunuz bu aslında doğru değil. Zıt kutuplar birbirini çeker ama bu ilişkiler genellikle uzun ömürlü olmuyor. Yani kısa süreli bir birliktelik istiyorsanız bir itirazımız olamaz ama hayatınızın erkeğini arıyorsanız kendinize benzeyen birilerine yoğunlaşmanızı öneririz.

Erkeği etkileme yollarına girerken hedefinizi, etkilemek istediğiniz kişiyi iyi belirlerseniz o yolu daha kolay yürüdüğünüzü fark edeceksiniz. Amacınız sadece erkekleri etkilemek olmamalı. Yani bu bir hedef olmamalı. Çünkü bu tür bir girişimin size bir faydası olmayacağı gibi, karşınıza rakip olarak sizden çok daha üst düzeyde bir kadın da çıkabilir ve üzülürsünüz. Siz deyim yerindeyse nokta atışı yapacak etkilemek istediğiniz erkek kimse ona yoğunlaşacaksınız.

Sizden daha üst düzey bir kadın derken bu konuya da değinelim. Gerçekten bazı kadınların aurası çok başkadır. Baktığınızda o kadının çok güzel olmadığını görürsünüz, çok çekici gibi de durmuyordur ama erkekler için cazibe merkezidir. Bu durumda o kadın hakkında gıybeti bırakıp tarafsız bir gözle inceleyin. Onu çekici kılan özellikler neler? Bu elbette onu taklit edeceğiniz anlamına gelmiyor ama belki de o kadın erkeği etkileme yollarında sizin için çok iyi bir rol modeli olabilir.

 

http://www.erkegikendinebaglamaninyollari.com/bir-erkegi-kendine-asik-etmenin-yollari

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 60
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 7159
Kayıt tarihi
: 31.07.14
 
 

Mühendisim.  Kendimi geliştirmeyi ve hobilerimle uğraşmayı çok severim. Sürekli seyahat eden, bol..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster