Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Nisan '08

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
341240
 

Erkeklerin cinsel arzuları ve istekleri üzerine şöyleşi.

Erkeklerin cinsel arzuları ve istekleri üzerine şöyleşi.
 

Ah şu kadınlar.


Her şey o kadının cinsel organı için. Yani tıp adıyla "Vajina" diyoruz onun adına ve erkekler ona sahip olabilmenin hayallerini yaşarlar.

Nedir bu vajina ve neden bu kadar ilgi görüyor.

Bu konu çok ince ve üzerinde mutlaka irdelenmesi gereken bir konu. Ancak şunu söyleyebilirim ki kültürü ileri düzeyde olan toplumlarda tecavüz olayı az olabileceğini düşünüyorum. Bizler at gözlerle çevremize baktığımız müddetçe aklımız hep belden aşağı olacaktır. Çünkü yapılacak hiç bir şeyimiz yok ve ne yazık ki hiç kitap okumuyor ve başka konuları düşünmüyoruz. Yani Tük aklı ile geçiniyoruz arada bir.

Türk erkeği sekse daha yatkındır. Neden acaba? İlk önce sizlere kadının cinsel organı (vajina) hakkında bilgiler verip sonradan neden erkeklerimizin kadınlara ilgi duyduğunun cevabını bulmaya çalışacağım.

<ımg height="225" hspace="0" src="http://hastarehberi.com/cinsellik/cinsel9/sekil1.jpg" width="250" align="right">
Kadın cinsel organlarını ve dış organlar olarak ikiye ayırarak daha kolay anlayabiliriz. Şekil: 1'de gördüğünüz gibi, içerde biri sağda, biri solda olmak üzere iki yumurtalık bulunur. Bu yumurtalıklar tuba veya tüp de denilen Fallop kanalları ile rahime bağlanır. Rahim de vajina dediğimiz silindir şeklinde bir boru ile dışarı açılır. Her ay bu yumurtalıklardan birinden bir yumurta yumurtlanır, kanallardan geçerek rahime gelir. Bu yumurta, erkek boşaldığında çıkan meni içindeki erkek yumurtaları ile karşılaşıp döllenirse, gebelik oluşur. Döllenme olmazsa, bu yumurta ve rahimin iç tabakasındaki dokular her ay adet kanaması ile dışarı atılır.


<ımg height="186" hspace="0" src="http://hastarehberi.com/cinsellik/cinsel9/sekil2.jpg" width="300" align="left">
Vajina
dediğimiz 10-15 cm.lik boru, tamamen esnek kaslardan oluşmuştur. Dışardan bakıldığında, duvarları birbirine yapışık gibi durur, kendine mahsus bir şekli yoktur, içine giren cismin şeklini alır. Parmağımızı soktuğumuzda parmağımız kadar, penis girdiğinde penis kadar ve doğumda yeni doğan bir çocuğun kafası kadar genişler. Büzgülü bir eteği farklı kilolardaki kadınların giydiğini düşünün; etek giyilmeden ince ve çok büzgülüdür. İnce belli biri giydiğinde biraz genişler ve büzgüleri azalır, şişman biri giydiğinde ise büyür ve büzgüler kaybolur. Vajinanın içine giren cisme göre esneyip genişleme yeteneği de böyledir. Fizyolojik olarak vajinanın iç üçte ikilik bölümünde sinir ucu yoktur, yani ne acı duyabilir ne de zevk alabilir. Vajinanın yalnızca dış üçte birlik bölümünde sinir uçları vardır. Şekil 2´de kadın iç cinsel organlarının yan kesitini görüyorsunuz. En önde, idrar torbası /mesane ve idrar yollarının dışarı açıldığı üretra, onların arkasında rahim ve dışarı açıldığı vajina, en arkada da barsaklar ve dışarı açıldıkları makat yer alır.


Şekil 3´<ımg height="212" hspace="0" src="http://hastarehberi.com/cinsellik/cinsel9/sekil3.jpg" width="242" align="right">te kadın dış cinsel organlarına bakarsak, en dışta büyük dudaklar, daha içte küçük dudaklar, önde bu büyük ve küçük dudakların birleştiği yerde, halk arasında bızır da denilen, klitoris dediğimiz, küçük şekilsiz bir et parçası vardır. Klitoris çok önemlidir, çünkü kadın cinsel organları içinde en fazla sinir ucu içeren, en duyarlı ve her zaman kadın orgazmının tetiğini çeken bölümdür. Küçük dudakların içinde, önden arkaya doğru, küçük bir delik görünür, bu idrar yolunun, üretranın dışarıya açıldığı yerdir. Daha arkada biraz daha büyük görünen yer, adet kanamasının dışarı çıktığı, cinsel birleşmede penisin girdiği ve doğumda bebeğin doğduğu yer olan vajinanın ağzıdır. Vajina ağzındaki kaslarla klitoris arasında sinirsel bağlantılar vardır. Bu bağlantılar sayesinde, cinsel birleşme sırasındaki duyumlar, orgazmın kaynağı olan klitorise iletilir. Dudakların dışında, en arkada görünen delik ise barsakların dışarıya açıldığı yer olan makattır.

Nasıl ki evimiz de bulunan ütüyü, televizyonu, radyoyu. çamaşır makinasını ve diğer evdeki aletlerin çalışması için bir yerlerden enerjiyi alması gerekir ki priz (dişi) ve fiş (erkek) kullanırız. Orada fişin ucunda bulunan ince çubuğun prizin içine sokarak oraya kadar gelmiş olan elektrik akımını kullanacağımız aletlere ulaşmasını sağlarız yani enerjiyi vererek aletlerinin çalıştırmış oluruz.

İnsanlığın soyunu sürdürebilmesi üretken olması, yani doğurgan olması gerekir. Buda kadının vücudunda mevcuttur. Ama üretkenliği tek başına yapamaz. İşte doğumu da gerçekleştirebilmek için gebe kalınması gerekiyorsa mutlaka karşı cinsten sperm hücrelerini yumurtalıkların bulunduğu yere ulaşmasını sağlamak için erkeğin cinsel organını yani penisi vajinanın içine sokmasıdır. Bir yerde erkeğin ürettiği sperm hücrelerini kadında ki yumurtalıkları ile buluşturmak için yapılan bir işlevdir. Yani sevişme ve birleşme. Erkeğin ve kadının da bunu yapmaları için ikisinin de istemeleri gerekir.

Kadın da isteyecek erkekte.

Acaba neden isteyecekler. Çünkü doyum noktasına ulaşacakları için. Bir tek sperm hücresini yumurtalıkların birleşmesi için değil her ikisinin de birleşme anında yani erkek spermlerini kadının vajinasına boşaltması esnasında duyduğu has duyguyu bir kez daha yaşamak için.

Pekiyi neden erkekler kadınların çıplak tenlerini gördüklerin de neden etkileniyorlar. Şimdi de bunun cevabını bulmaya çalışalım.

Kadınların teni yumuşaktır. Bu da erkek teninin değmesi ile birlikte öyle bir enerji meydana gelir ki erkeğin beynin de oluşan hücrelerin hareket etmesine dolayısıyla elleri ile kadının teninin üzerinde gezindirmek arzusu oluşur. Dolayısıyla erkeğin cinsel organı olan penisin olmadık şekil de sertleşmesi bir yerde erkeğinin arzusunda bir an için elini dokundurduğu tenin sahibiyle birlikte olmak ister. Sözüm ona bir erkek için ilişkinin gerçekleşmesi vardır ve var olacaktır kafasında. İşte bu nedenle erkek için eğer ok yaydan çıkmış gibi kendini tutamaz. Karsısında ki bayan evet demişse mesele yok demektir ve her haliyle bu ilişki gerçekleşir fakat ne yazık ki o bayan kibarca reddetmişse erkek kendini boşlukta ve zayıf hisseder. Kabullenemez bir yer de ve beyni vurulmuşa benzer.

İşte bu etkenler olduğu zaman da özelikle erkekler kendilerini tutamazlar ve ilk fırsatta ele geçirdikleri kadını elde etmeye çalışırlar.

Şimdi de kadın yönünde olaya el atalım. Her kadın her an böyle teklifle karşı karşıya kalmaktadır. Daha doğrusu kalabilir de. Ve nihayetinde de kabul edip etmeme lüksüne de sahiptir. Kadın tarafından kabul edilmesi durumunda erkeği elbette mutlu eder. Üstelikte erkekleri mutlu etmek için kendine görev bilen kadınlar da mevcuttur. Üstelikte para kazanmak için bu işi meslek edinen kadınlar piyasa da vardır. Yollarda otobanlar da cirit atmaktadır. Ama öyle kadınlar da vardır ki kibarca ret eme hakkını kullanırlar ve onların doğal hakkıdır.

İşte bu durum karsısında erkeklerin cevabında kabullenmek yatmalıdır.

Ama bizim Türk erkekleri bunu kabullenemiyorlar. Sırf kendi zevklerini düşündükleri için. Ya kadınlar. Erkekler içinse onlar kendilerine köle yaparlar.

Halbuki sevişme, cinsel ilişkide bulunmak iki tarafın arzuları ile birbirlerini istemekle mümkündür. İstek ve arzular böyle olunca ilişkiden zevk alır iki tarafta. En doğrusuda budur. Kadın istemedikten sonra da o ilişkiden ne anlaşılabilir ki. Hiçbir şey.

Yani her şey o kadın da biter.

Kadın istemedikten sonra… Hey erkekler! Sizler hiçbir şey yapamazsınız. Sonunuz Pippa Bacca’nın katil zanlısı gibi olur.

Sevgi ve saygılarımla...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

pubic kılalrından bahsetmemişsiniz ama... Tabi sizin de bildiğinizi gibi bu dahil tüm genellemeler yanlıştır. Reddedilmeyi kabullenemeyen pek çok hanım kişi mevcut. İnsanı çok zor durumlarda bırakıyorlar. Allah erkeğn de kadının da reddedilmeyi bilmeyeninden korusun.

karga 
 15.04.2008 16:28
 

tebrikler

seni özledim 
 15.04.2008 9:55
 

İlginç ve naif bir blog olmuş, umarım devamını getirirsiniz. Şu vajinanın derdi neymişki, erkek milletini peşinden koşturuyormuş bakalım. Acaba, bir erkek, bir adada hiç kadın bilmeden yaşasaydı yine ereksiyona uğrar mıydı sizce? Bence uğrardı. Çünkü, erkek cinsellik potansiyeli ile doğuyor. Doğduğunda, kadına yazgılı olarak doğuyor. Hatta doğarken, doğa, kişiyi erkek mi yapsam kadın mı diye sonradan karar veriyor. O nedenle doğan insan her iki yapıdan da unsurlar ile bir potansiyel taşıyor. İçimizde, tekil bir karşı cinse ilgiden önce, karşı cinse ilgi duyuyoruz. Hangi kadın meselesine gelince, 'kadın isterse olur' diye bir şey varsa, 'erkek istetirse olur' diye bir şey rahatlıkla söylenebilir. Yani, bu işin, kimsede önceliği yoktur. Kadının bu işte önceliği olduğunu düşünen bir erkeği, kadın seçmez zaten. Çünkü bu istetici bir davranış değil. Israrla bir insana ulaşılamaz ama, yoğun ilgi insanı etkiler. Belki bayanların en çok yakalandığı nokta burasıdır.

Erdal Aydın 
 14.04.2008 23:39
Cevap :
Çok teşekkür ederim katılıldığınız için. Kadın kadındır ve dişiliğini gösterdiği zaman karşısında reddedecek ve dayanabilecek bir erkek göremiyorum. Kadının bir göz kırpması bile erkeğin cinsel dürtülerinin hareketlenmesine penisin sertleşmesine hasıl olur. Kadın güzeldir ve erafını ekiler. Bacaklarını gösterir, göğsünün yarısını dışarı çıkartı ve karşısındakini delirtir. Bunları da yapma lüksüne de sahiptir ve de istemedikten sonra da erkeğin istediğini de vermez, vermek mecburiyetin de değildir. Fakat bir erkek olarak zorla bir beraberliğe ittiğn de kadın burada ezilmektedir. Güç erkekten yana gelmektedir. Halbuki erkek burada centimenlik gösterseydi bunlar da olmazdı. İtalyan sanatçı Bacca için.  15.04.2008 17:08
 

Ooo Ahmet bey, ne güzel bir konu bu böyle? MB ailesi olarak müthiş bilgilendik doğrusu! Nedense hiç şaşırmadım! Müneccimmiyim neyim anlamadım yahu; bende yakın zamanda bu konudan bahsetmiştim kısacık!:)) Ahmet bey, sonrasında oldu olacak penisin de marifetlerini uygulamalı (resimli) olarak anlatırsın herhalde! Yani konu eksik kalmasın yahu yani erkeklerin ne düşündüğünü anladık, birde senin gözünle kadınlar diğer konuda ne düşünüyor onu da öğrenelim zahmet olmazsa.:)) Çok hoşsun sende beni haklı çıkardın çok teşekkür ederim(!) Şimdi sıra sazanlarda onlarda beni haklı çıkarırsa omuzlarımda apolet ile 23 nisan özel TV çekiminde beni görürseniz hiç şaşırmayın. Kendime rütbe takacağım sırf bu yüzden! Vallahi bugün sazlı derede çok bekledim ama sazan filan gelmedi. Birazdan o konuyla ilgili bir blog yazacağım bakalım sen benden daha mı şanslısın göreceğiz:))) Tolvonun etkisi geçmeden ben iyisi mi uzayayım hoşça kal MB ailesinin değerli dostu saygılarımla…”Mizah” bu benim yeni imzam!-:)))

M.Talip Girgin 
 14.04.2008 3:04
Cevap :
Anlaşılacağı üzere ben burada erkeklerin kadnlara hep sahip olma duygusundan bahsediyorum. O katil zanlısı tecavüz ettiği İtalyan sanatçısnı koruyucu olarak sahiplense de cinsel ilişki olmazdı. Öyle bir duyguyu zaten bulamazsınız Türk milletinde. Ben genelde erkeklerin düşüncelerinde hep "Vajina" olduğu ve akıllarından çıkartamadıklarını ve bundan dolayı da avlanmak üzere ava çıkmış kurtlara benzetiyorum. Köpekler ise insana karşı sadık ama kurtlar vahşidir. Bilmem anlatabildim mi? Yani biz bir köpek kadar olmadık. Kadınların penis hakkında ki düşünclerini mi öğrenmek istemişiniz. Şunu söyleyebilirim ki. Kadınlar yeter ki istesinler. İsteyen ve arzulayan bir kadının karşısında red cevabı verecek bir erkek yavrusu göremiyorum bizim toplumumuz da. Red cevabı verebilecek erkek yavrusu olsaydı ben de penisi resimlerle anlatır kadınların düşüncelerini dile getirirdim. Yani onlar isterlerse istediklerini elde edebiliyorlar hiç olmazsa ama bizler maalesef. Saygılarımla...  14.04.2008 17:15
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 540
Toplam yorum
: 1220
Toplam mesaj
: 179
Ort. okunma sayısı
: 3164
Kayıt tarihi
: 02.01.07
 
 

Hiç bir motorlu araca binmeyi sevemedim. Daha doğrusu sevdiremediler. Onun yerine iki tekerlekli ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster