Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Ağustos '07

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
617
 

Erkeklerin garip halleri

Erkeklerin garip halleri
 

Bu e güncede de, erkekleri eleştireceğim. Hep bana, hep bana yapmayan, acar muhabiriniz, kantarın topuzunu kaçırmamak ve hak, hukuk, adalet duygularıyla biraz da kendi hemcinslerine verip veriştirecektir.

Erkek milleti eski bi yazımda dediğim gibi, köpek mizacı sergiler. Misal köpekler hızla geçen arabaların peşinden havlayarak koşar, araba durunca ne yapacaklarını bilemediklerinden aynı hızda kaçarlar... Tanıdık geldi mi???

Erkek milleti çok saftır. O kadar saftır ki, o kadar olur. Misal daha tanımadan güzel bir avatar uğruna aşk acısı çekerler. Sonra bir bakarlar ki, avatar sahibinin avatarla uzaktan yakından alakası yoktur. E haliylen kuyruklarını bacaklarının arasına sıkıştırıp, kaçarlar. E tabi bu seferde kötü karakterli insan olurlar. Halbuki kötü değil, saftırlar.

Sen çok biliyorsun diyenler için; sosyomat isimli sanal bir oluşuma, hanım rumuzuyla kayıt olduğumu, internetten aynı isimli bir hatunun fotolarını koyarak, iki adet çok saçma, toplamı 5 kelimeden ibaret iki beyanatıma, "siz edebiyat bölümü mezunu olmalısınız" mesajı aldığımı, üstüne üstlük pek bir karizma sayılacak kişilerin, dilleri dışarıda viyk viyk iniltileriyel, yaltaklanan köpek edasıyla peşimden koştuklarını belirtmek istiyorum. (Burdaki en uzun cümleyi kurdum)

Buna benzer örnekleri milliyet blog tada gördüğümden, belirtmek ihtiyacı hissettim. Arkadaşlar, hemcinslerim. Uyanın, kendinize gelin, sonra bir miktar hatun ilgi ile şımarıp, bana mesaj atıyorlar, ben konuşmak istemiyorum e günceleri hazırlıyor. Siz de hak veriyorsunuz...

Çok komik oluyor(sunuz)

Yorum yaptığınız fıstığın, erkek olması ihtimalini hatırlatmak istiyorum...

Saygılar sevgiler...

Foto konu ile ilgili olan hanım kızımıza aittir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

erkekleri kandırmak bu kadar kolay olmasa gerek diye düşünüyorum. onlar sadace inanmak istemişlerdir.

kargaliçe 
 26.06.2008 12:18
Cevap :
erkekler kendilerini uyanık sanan saflardır. Şark kurnazı bir nevi.  26.06.2008 13:09
 

İki mesaj ve bir yorum (aha bu da ikinci yorum) yazmama rağmen anlaşamadık. Demek istediğim; M. Blogda da "avatar" kullanan arkadaşlar var. Bir nevi "müstear" isim(resim) işte. Bence önemli olan resimden ziyade yazılardır. İstediği kadar avatar kullanıp erkekse kadın, kadınsa erkek taklidi yapsın iyi bir okuru kandıramaz. Muhakkak kendini belli eder. Aslında ben sizin avatarla ilgili bir yorumunuzu okumuştum. Sorularım bu yazıya değil o yoruma yönelikti. Demek iyi anlatamamışım ama olsun. Müstear isim ve resimlere karşıyım ama avatar konusunda pek genellemeci olmamak gerekir diye düşünüyorum. Selamlar, saygılar.

Ümit Culduz  
 25.08.2007 1:31
Cevap :
Ümit ağabey. Hele şükür anladım. Kuş beyinli olmanın handikapları bunlar... Saygılar...  25.08.2007 14:38
 

Anneeee. yoksa bana yorum yapanlar arkadaşlık kurmak için mi yorum yapıyor? Yorum yapan tüm erkeklerden kuşkulanmaya başladım. şaka şaka sizin iyi niyetinizden şüphem yok. sağlıcakla kalın.

Canan Öz 
 22.08.2007 21:05
Cevap :
Ben yorumla kur yapmam sanırım. Birinden hoşlanırsam, söylerim kanaatindeyim.  22.08.2007 21:54
 

senle ben son iki mesajdır anlaşamıyoruz,yani sen hem erkekleri anlattın ,hemde bayan bile olabilirim mi diyosun yaaa..(gerçi erkekleri güzel anlatmışsın,bence sen erkek fotoğrafı koymuş bir bayansın ) olsun sana sevgiler ozaman ,ben erkeklere saygılar yolluyorum .

ay.şe 
 22.08.2007 20:32
Cevap :
Yahu beni de hep hanım sanıyorlar. Ben kadınları severim. Hem de çok. Tabi güzelliğinin yanına zeka eklemiş olanlarından... Sevgiler...  22.08.2007 21:05
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 40
Toplam yorum
: 561
Toplam mesaj
: 254
Ort. okunma sayısı
: 7176
Kayıt tarihi
: 20.03.07
 
 

Karga, kargagiller (Corvidae) familyasından Corvus cinsini oluşturan, iri yapılı, düz gagalı, pençel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster