Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Samsun/Ladik doğumluyum. Çocukluğum ve ilk gençlik yıllarım babamın görevi gereği ülkemizin Orta ve Batı Karadeniz ile İç-Anadolu bölgesinde geçti. Ank. Üniv. Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat /Maliye bölümünden mezun oldum. Bir seri yarışma sınavıyla,  kamu kökenli bir  kalkınma ve yatırım Bankasına Uzman Yrd. olarak gir..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İlesam Marşı

Derneğinizin başarılarini ve bestelediginiz güzide marşı tebrik eder,tum üyelerini sevgiyle kucaklarim.

15 Ekim 2020 15:02
Coronanın Düşündürdükleri

Evet,son altı aydır son derece olağanüstü günler yaşıyoruz. Keza bu "Covid 19 pandemisi "sanki görünmez, sinsi bir savaş ya da doğal felaket" hali gibi maalesef. Uzunca bir süredir gerek yaşam pratıklerimiz gerekse medya yoğunluğu ile de hissettiğimiz algı bu yönde. Durumun nasıl gelişeceği, nereye doğru evrileceği, olabildiğince kontrol altına alındığında-ya da alınamazsa- nasıl bir dünya ve yaşamla karşılaşacağımız hususu ise büyük bir belirsizlik taşımakta!

15 Ekim 2020 00:39
Coronanın Düşündürdükleri

Fakat insanlık tarihindeki çok daha kötu salgınları, savaşları, kıtlık ve diğer doğal afetleri anımsayarak bunun da üstesinden gelineceğine olan inancımızı korumamız gerek. Genel olarak bilime ve özel olarak da sağlık bilimlerine olan inanç ve güvenimizi de sabırla, moralle yüksek tutarak..

15 Ekim 2020 00:25
 
Toplam blog
: 338
Toplam yorum
: 3217
Toplam mesaj
: 251
Ort. okunma sayısı
: 2364
Kayıt tarihi
: 05.10.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    "Yaratıcılık, bilinci yoğunlaşmış insanın kendi dünyasıyla karşılaşmasıdır!" Rollo May.