Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Haziran '12

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
1642
 

Esad saçmalıkları

Esad saçmalıkları
 

Sayın okurlar,

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, ülkesinin Filistin’e verdiği destek nedeniyle baskı altında olduğunu savunarak, “Bu baskılar bugüne kadar işe yaramadı, gelecekte de işe yaramayacak” dedi.

Esad insanların kafasını karıştırmaya ve kendini hakkı çıkarmaya çalışıyor. Ama bu sözleriyle hata yaptı. Çünkü bizde Filisti'ne yardım malzemeleri göndemiştik ve Mavi Marmara gemimizde saldırıya uğramıştı. Esad bu sözüyle kendi yaptığı pislikleri örtmeyi amaçlamış ama bizim gemimizinde yardım için giderken saldırıya uğradığını unutmuş. Birde baskı altında tutulduğunu söylüyor. Eğer bizim uçağımızı düşürmeselerdi hiçbir şey yoktu. Sanırım Esad ''Kendi düşen ağlamaz'' sözünü bilmiyor.

Bundan sonra savaş haricinde Suriye'ye en ağır hasarlı yaptırımlar uygulanmalıdır. Çünkü savaş hiçbir ülkeye bir şey kazandırmamıştır. Ama olası bir savaş içinde her az hazırlıklı olunmalıdır. Zor bir süreç içindeyiz Allah yardımcımız olsun.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ben Türk 'üm ve Suriye'de yaşıyorum , gerçek bu değil , yazdıklarınız doğru değil , burada yaşananları medyadan takip ederek yorumlamak doğru değil ,alakasız fotoğraflar ve tek taraflı kaynaklardan bir sürü yazı , her kesimden insanı dinlemek gerekir ben Suriye' de birçok farklı anlayış ve görüşten insanla bu değerlendirmeleri yaparken , dışardan yapılan sizin ki gibi açıklamaların çok yanlış ve belli kalıplarla insanı yönlendirmeye çalıştığını farkediyorum. Çünkü siz de bu bahsettiğim medyadan besleniyorsunuz, Her gün ve şimdi bu sitede bir çok yalan yanlış bilgi okuyorum ve üzülüyorum , yaşayıp gerçekleri buradan görmenizi dilerdim . Umarım bir gün barış Ortadoğu'da kalıcı olur.

yaşar alaca 
 05.07.2012 10:44
Cevap :
Yazıyı okuduğunuzdan emin misiniz?Ben yazımda Esad'ı kötüledim.Sizde Esad kötü biri değil mi?Bu arada Suriye'de yaşıyorsanız orda neler olduğunu yazmanızı istiyorum.Sonuçta birinci ağızdan bilgi daha iyidir.  17.07.2012 15:05
 

Suriye de İran da Türkiye de Rusya ve Abd nin KISKACINDALAR... Rusya ve Abd İran ile Türkiyeyi Kapıştırıp onlardan KURTULMA derdindeler

barayev 
 03.07.2012 21:03
Cevap :
haklısın  17.07.2012 15:01
 
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 414
Kayıt tarihi
: 29.11.11
 
 

Tarih en çok ilgilendiğim ve başarılı olduğum alandır. Konular hakkında yorum yapmayı severim. Ta..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster