Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Nisan '17

 
Kategori
Psikoloji
Okunma Sayısı
86
 

Eşcinsellik travestilik ve şizofreni

Eşcinsellik travestilik ve şizofreni
 

Batı bomba atmadığı zamanlarda yani savaş dışında ülkelere en başta ahlakdışılık, edebdışılık olmak üzere yozluklar çıkarmaya yani insanları ve toplumları ruhen yok etmeye çalışır ki bu da bombalardan, savaşlardan etki, sonuç olarak farksızdır zaten.
 
Batı bu yol için moda, çıplak turizım(turizm), cinsel yozluklar olmak üzere sayısız yollar, yöntemler, araçlar kullanır ve bunları demokrasi ve özgürlük adları içinde yapar. Dini doğru olarak tanımlayan Din hadisileri'nden uzaklaştırıp ibadete eşitlemek ve öyle ki dini siyasete esir yapmak da bu tuzaklardan biridir.
 
Yani Batının insanlığa tek sunumu ya ölerek insan olmaktan çıkmaktır ya da canlı olarak.
 
Batının demokrasi ve özgürlük adları altında bir de sahte bilimsel yaklaşımlara ait olarak ülkemize ve dünyaya sokmaya çalıştığı şeylerdendir eşcinsellik ve tıravestilik(travestilik) de.
 
Eşcinsellik mi önde yani daha uç nokta turavestilik mi konusuna gelince. Bu açıdan gerçekte ikisi arasında bir fark yoktur; işin özü, kural, temel olarak 'Kendi kendi sanmamak, kendini başkası sanmak' yeterlidir.
 
Birşeyin yapılabiliyor ya da olanaklı olması o şeyi doğru, hak, tercih ya da özgürlük yapmaz yani insanlar dört ayak üstünde de hazla yemek yiyebilirler, yataklarına hazla da dışkılayabilirler, sokaklara hazla da çöp atabilirler ve nitel şeyler nicel şeylerden, nitel dünya nicel dünyadan üstündür, ve doğrunun ölçütü haz değil bilimdir.
 
Konuyu öz ve kısa olarak anlamak için birkaç örnek vermekle yetineceğim:
 
Eşcinsellik ve tıravestilik şunlara benzer: 80 yaşında buruş buruş bir ihtiyarın kendisini 18 yaşında sanması; kısa birinin kendisini uzun, uzun birinin kendisini kısa sanması; zayıf birinin kendisini şişman, şişman birisinin kendisini zayıf sanması.
 
Yani şizofrenide temel 'sanma'dır ve 'sanmaya inanmak'tır.
 
Buı açıdan; dişi ve edilgen eşcinsellik dışındaki tüm eşcinsellikler ve tıravestilikler 'sanmak' ve sanmaya inanmak' içerirler.
 
bu yüzden doğru toplumda bu tür şeyler olmaz, yasaklanır, tedavisi zorunlu sayılır çünkü doğru toplumlar sanı ve inanmak üzerine değil felsefe, bilim ve ahlak edeb üzerine kurulu olurlar.
 
Yani eşcinsellik ve tıravestilik şizofreni değilse örneğin kendini peygamber sanmak, kendini kıral sanmak da şizofreni olmaz çünkü eşcinselliğe ve tıravestiliğe verilen hak, özgürlük sanıya verilen hak ve özgürlüktür ki bu durumda Satanizım(Satanizm) gibi şeylere hak ve özgürlük verilmesi gerekir.
 
Yolun yanlış olması doğrunun görülmesini; yolun doğru olması yanlışa düşülmesini engellemez.
 
İnsanın ve insanlığın ölçütü hazlar, zevkler, nefsle, sanılar, inançlar, mutluluklar değil bilim olmalıdır.
 
Mutlu olmak haktır ancak her yolla, herşeyle mutlu olmak doğru değildir.
 
Kuşkusuz ki Batı şizofren bir dünya, şizofren bir insanlık yaratmaya çalışmaktadır çünkü şizifren olmamak Batıya karşı gelmeyi gerektirir ve Batı için en büyük tehlikedir.
 
 
Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız, hiçbir dinden olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 21.4.17/11.12

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 9120
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 236
Kayıt tarihi
: 02.03.12
 
 

'Uysal vatandaş değilim ben/ Ruhunuza ağır, kaba taş gelirim ben/ Bir yağdan aldım, bir baldan/ Y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster