Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Mayıs '07

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
76426
 

Eski sevgili neden geri arar?

Eski sevgili neden geri arar?
 

En son sonbaharda görüşmüşlerdi, yaklaşık 5 ay sonra erkek, kızı aradı. Sanki hiçbirşey olmamış gibi, arkadaş havasındaydı herşey elbette öyle değildi geride kalanlar, yaşananlar..

Hiç inanmadığım bir şeydir, eski sevgiliden tekrar yar olmaz. Tekrarladıkça her defasında batarsın, biraz kalan sevgi de saygı da tükenir gider beraberinde. Erkek geri aradığında biz iyi arkadaşız ayarında tutar herşeyi yaşadıklarının önemi yokmuşcasına.

Madem çok iyiydi o kızı neden arıyorsun aylar sonra, illa kötü bir şey mi yaşaman gerekiyor, başına birşeylerın mı gelmesi gerekiyor. Eski sevgiliden arkadaş da olmaz en azından ben yapamıyorum, olmuyor bunun genişlikle veya aşmışlıkla bir ilgisi de yok. O kadar geniş yürekli değilim açıkçası. Eğer üstüne bu adamı sevmişsem katlanılır şey değildir bu... Ben mi kaldım arkadaş olucak kişi sevdiğin veya sevdiğim kadın olarak..

Eskilerden yeni olmuyor, herşeyi tadında bırakmalı herşeyin bir yeteri vardır hayatta. O yetere geldiğin zaman durmalısın orda daha fazla yeter dememek için..
Bu geri aramalar bir kere başlarsa devamı da gelir her daim. Neden bir erkek arama ihtiyacı duyar eski sevgiliyi, bunun yanıtını bana en iyi erkek okuyucularımız verecektir sanırım sizin de fikirlerinizi almak isterim arkadaşlar..

Saygılarımla...

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

kesinlikle arayış pişmanlık umdugunu bulamayıp eskiye alışılmışa geri dönme istegi...

seda ataman 
 28.10.2008 21:26
 

Neden dönülür eskiye..bazen gerçekten çok sevdiğin için bazen yeni bi ilişkiye başlamaya korktuğun ve eskisinin herşeyini bildiğin için bazen de geçen zaman sadece yaşanılan kötü olayları unutturduğu içindir.bazen saplantıya dönüştüğü içindir iki sayfa yazılır bu bazenlerden..herkesin farklı bi nedeni vardır vesselam..

bosver ismi 
 05.10.2008 23:35
 

Genelde umduğunu bulamadığı ve geçmişin pişmanlığı yaşadığı için bunu telafi etmek adına arıyorlar bence.Sevdikleri için değil..Eğer çok sevselerdi zaten üzüp gitmezlerdi...Benimde başıma böyle bir şey geldi ve aptal gibi 2 kere onu kabul ettim...Sonuncuda yine beni terketti ama suçluyu ben göstererek...Şuan benden nefret ettiğini ve allaha yakın ona uzak olmam gerektiğini söylüyor...Bu ne yaman çelişki...

eda kiliç 
 22.09.2008 22:26
Cevap :
selamlar... evet mutlu olamadakları için bir kere daha duvara çarpıp görüyorlar ancak bazıları daha çok kıymet blirken,diğer kısım da yaptığına devam ediyor.Seven insan karşısındakini üzmeye kıyamaz kesinlikle.. Bence böyle biriyle yani sizi üzen biiryle devam ettitmeniz yanlış olurdu.En iyisi ayrı gayrı durmak daha iyi.sevgiler.  23.09.2008 15:37
 

Unuturuz çünkü, elimizin ucundayken gidiverir, aklımızdan çıkıverir eski sevgili. Çok kötü şeyler yaşasakta bi iyi şey vardır ve onu o iyi şeyi bulamadığımızda o eski sevgili hatırlanır. Belki de aradığımız en temel şey o şeydir ve o ondadır. Bizi o örtebilir artık. Aslında denemeden de bilemeyiz bunu, o örtemedi mi, sorun başkadır. O örtebildi mi, mutlu muyuz, kalabiliyor muyuz, sorun yoktur. Eski sevgili, bir yarım tamamlanmamışlıkla ordadır. Belki de 10 larca kadınla ona hazırlanmışizdır. Onu aramışizdır. Onlar o değildir bunu da yaşamadan göremeyiz ki. Eski sevgiliye en az bir kez dönülür bence. kalınmıcaksa sonradan yine gidilir. İnsan yine unutur, yine hatırlar kime ne.

ALTAN CENGİZ 
 08.08.2008 2:02
Cevap :
teşekkürler yorumunuz için.  08.08.2008 14:51
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 36
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 6636
Kayıt tarihi
: 14.04.07
 
 

31 yaşındayım, bekarım. Eğitim alanında çalışıyorum. Yaklaşık 10 yıldır eğitim sektöründeyim. Öğr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster