Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Nisan '10

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
395
 

Et sorunu

Et sorunu
 

uygun


Önce kırmızı eti vurdular, ilahlar sormadı beslenme bilinci yüksek batıda neden bzdekının on katı et tüketilir demediler. Et her rengi ama özellıkle kırmızı et, protoin kaynağı. Yemesen olmaz nesiller güdük kalır, beyinler gelişmez, protoin vücudumuzun temel yapı taşıdır en çokda et, de vardır.

Kolestrolü icad ettiler önce etten başladılar aman ha ölürsün yeme dediler, toplum dansözleri, topluma hiç bir sanatsal katkısı olmuyan para avcıları, satılık kalemler ekran yüzleri, sabah ferideleri kırmız ete savaş açtılar ben almıyorum kolestrolüm.

Haberinüz varmı kolestrol önleyici ilaçların milyar dolar ciro yaptığını, hücrelere oksijen girişini bloke ettiğini ifade eden mümtaz bilim adamlarını gördünüz mü gösteri ekranlarında?

Sonra on milyon büyükbaş ikiye, kırk milyon küçük baş hayvanımızı on milyona düşürdüler, besici hayvancılıkdan vazgeçti, devletde destek vermedi ve ölüme yattı ülkemin hayvancılığı.

Olmadı bugünlerde tavana vurunca fiyatlar ithal et devreye girdi.Yazıklar olsun Polanyanın danası, elin eti benim etimin tadını vermez, damızlık hayvan getir bedava dağıt besiciye AB gibi fon desteği ver, ET olsun on tl. Yoksa ülkede beyinler gelişmez yavrular büyümez yarınlarımız karanlık olmasın emı.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 233
Toplam yorum
: 22
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 361
Kayıt tarihi
: 02.07.09
 
 

Satış ve pazarlama uzmanıyım. Büyük ve yerel şirketlerde bölgesel ve ulusal satış ve bayii organizas..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster