Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Kasım '15

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
148
 

Eve Dönüş 7.Bölüm Oflaz, çıldırdı!

Eve Dönüş 7.Bölüm Oflaz, çıldırdı!
 

Eve dönüş 7.bölüm fragman


Oflaz'la, olan gizli ilişkisi açığa çıkarak Canan, son anda kurtulmayı başarmışlardır. Eve Dönüş'te, bütün suçlamaları ve yanlış düşünceyi üstüne alınan Oflaz, bir daha tekrarlanmayacağı yönünden Kürşat'a, söz vermiştir. Son yaşananlarda Kürşat, herkese mutlu haber duyurmak için büyük bir mekanda sevdiği yakınlarını davet etmiştir.  Orada eşinin hamileliğini ve yakında evleneceklerini duyururken Oflaz, işittikleriyle çıldırmış ve sinir küpü olmuştur. Böylelikle Canan'ın, bebeğinin de ondan olduğunu anlayabildik. Aralarında yaşanan tartışmalarla kendi bebeğini asla başkası tarafından sevilip, büyütülemeyeceğini anlamasını istemiştir. Bunun içinde kurdukları planı hızlandırarak bir an önce düğünün gerçekleşmesi ve Kürşat'ın, sonunu gelmesini sağlayacaklardır.

Eve Dönüş 7.bölüm fragmanı Kürşat, bir yandan içinde şüphesine yenik düşerek Dna testi, yaptırmak istediğini Canan'a, açıklar. Bunu zorunda olarak kabul etmiştir, aksi taktir de güven vermeyerek aralarındaki ilişkinin zaten temeli sarsılıyorken iyice beter olacağının farkındaydı. Bu durumdan nasıl kurtulacağını düşünürken özel doktor ayarlayacağını, eğer test yapılırsa bebeğin düşük olma ihtimalinin yüzde çoğunluğu yönünden Kürşat'a, açıklamasını isteyecektir. Böylelikle buna da engel olurken planları iyice yolunda gitmektedir. Yalnız Oflaz, durumlardan pek memnun değil ve her an saldırmaya, bütün oyunu bozmaya niyetlidir.

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Aman be kardeşim tüm diziler alavere dalavere üzerine kurulmuş topluma bunlar aşılanıyor gına geldi.Selamlar esen kalınız.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 10.11.2015 23:42
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 216
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 508
Kayıt tarihi
: 07.01.15
 
 

Merhabalar, dizi seyretmeye bayılıyorum. Özellikle Türkiye'nin, en güncel dizilerini takip edip, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster